Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elliptikus tréner mennyire...

Elliptikus tréner mennyire hatásos testtömegcsökkentésre?

Figyelt kérdés
Nyilván mellette étrendet is tartanék, az érdekel, hogy érdemes-e megvenni egy ilyen gépet és használni mellette, mert olvastam olyat, hogy nem hatásos. Vélemények?
2013. okt. 16. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hatásos, nekem van én majdnem mindennap megyek rajta 1 órát, amellett, hogy nagyon jól esik a mozgás, nagyon sokat javít az állóképességen és nyilván, ha mellette az étrendedre odafigyelsz, akkor csak jót tehet.
2013. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne hatásos. Ha nem eszed tele magad mindenféle szemét kajával és napi 1 órát használod a gépet, akár két fél órára bontva, akkor igenis hatásos.



Akkor nem hatásos, ha az ember összezabál mindent.


A táplálkozás 70-80%-ban játszik szerepet a fogyásban a maradék csak a mozgás.


De kombinálva a kettőt szép eredményt lehet elérni.

2013. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én imádom ezt a gépet de ezt találtam róla hát nem tudom igaza van e a cikk írójának de olvasd végig azért. (Amúgy én ezért vettem inkább szoba biciklit)

[link]

2013. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!