Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos a hipnózissal való...

Hatásos a hipnózissal való fogyás?

Figyelt kérdés
Több helyről hallottam hogy van ilyen, és sikeres is, gondolom megkérdezem, kinek volt már ilyenben része? Az leírhatná a tapasztalatait, mert ha jó akkor szeretném elkezdeni :)
2013. okt. 16. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

En egy TV musorban lattam egy tesztet, ahol egy holgy minden heten kulonbozo dietakat probalt ki. A hipnozist is kiprobalta, ami utan megvaltozott a kapcsolata az etelekkel, nem evett tobb szemetet, nem is kivanta, hanem inkabb az egeszseges, taplalo megoldasok fele huzott.


Gondolom ez olyasmi lehet, mint a biorezonancias (vagy mi) kezeles a dohanyzasrol valo leszokas eseteben, ad egy lokest, egy kis segitseget, de a tenyleges valtoztatast az adott alanynak kell meghoznia, csupan azert, mert kapsz egy ilyen kezelest, nem fogsz fogyni. Attol fogsz fogyni, hogy felszinre kerul, melyik etellel milyen a kapcsolatod, es ezt elkezded megoldani. Kicsit olyan pszichologia szeru megkozelites ez.

2013. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen is el lehet mondani. Hipnózis szuggesztión alapul. (Angol suggestion=javaslat) Azaz mintegy felajánlást, megengedő parancs történik relaxált állapotban. Viszont csak akkor hatékony, ha a paranccsal egyetértesz. Tehát nem olyan egyszerű ez, hogy mondják, hogy lefogysz és egészséges táplálékot eszel csak, stb., hanem ahogy előttem elmondták a probléma okát kell tudni és arra kiadni a parancsot, ami nem parancs, hanem egyszerű felajánlás. Kidobott pénz a fogyj hipnózissal könyvek és cd-k. Nekem nagy tapasztalataim vannak a hipnózissal kapcsolatban, tudom mi működik és mi nem. Hipnotizőrök közt sok a diploma nélküli, azaz se nem orvos sem nem pszichológus, hanem kókler mind. Válaszolva a kérdésre, tökéletesen hatékony a hipnózis rá, csak nem mindegy ki csinálja. Szakértőnek kell lennie és olyannak aki szimpátia mellett meg is bízol. Tökéletes motiváció megtalálásával lehet fogyni, ami néha banálisnak tűnik, de ha megvan az az aha élménnyel párosul sokszor és utána érthetetlennek tűnik, miért tetted azt amit idáig.
2013. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!