Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy álltok ellen a csábító...

Hogy álltok ellen a csábító finomságoknak?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázol, de előtted egy óriási finom pizza gőzölög. Mik azok a gondolatok, mondatok, amikkel visszatartod magad ilyenkor? ( nálam.szóba se jöhet a "csak egy kicsit", mert nem bírok leállni sajnos :( )

2013. okt. 16. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egy "pizza gözölög elötted", legjobb ha elmész onnan, és hagyod tovább gözölögni az asztalon. Ne gondolj a pizzára, egyél inkább zöldséget vagy gyümölcsöt. Sok lesz a csábító étel, de ne csábulj el.
2013. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
fogat mosok vagy ha az eppen nem megoldhato,akkor nagyon mentolos rago Igy egy falatot se tudok enni,mert fura ize lenne a mentolra
2013. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor boltba megyek a családdal akkor előtte mindig eszek valamit amivel megtöltöm a hasam utána fogat mosok.


De sajnos a szüleim nagyon gyakran rendelnek mostanában házhoz ételt (gyrso, pizzal, hamburger, cukrászdai sütemények).

Tényleg az a legjobb megoldás ha elmész onnan. Én így vészelem át azokat a napokat a héten. :)

2013. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen gondom.

Nálunk mindennap van olyan étel, amit én nem ehetek-vagyis nem akarok enni.

Ha előttem hát előttem van, rá se gondolok, nem izgat hogy ott van, nincs is bennem, hogy huu de jól néz ki, milyen finom lehet stb, egyszerűen nem érdekel, 5 perc öröm??forrás aztán már jó kis zsír ch kombinációd be is faltam röpke 5 perc alatt.

Én mindig elkészítem magamnak előre a reggelit, ebédet-szóval amikor hazajövök nem fogad az, hogy éhes vagyok, de nincs itthon meleg étel, ezért kéne gyors szendvics vagy valamilyen gyors étel. Figyelek arra hogy iskolába is mindig vigyek ételt amit magam készítek el itthon, így a büfé, pékség, gyorsétterem nem gond.

Anyu főzz vacsorát itthon, de úgyis bent ülök a szobámba és tanulok, szóval nem is tudom mi a kaja. Amikor meg kijövök akkor ott van de én eszem a túrót almával.

2013. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a villámgyors és hasznos válaszokat :) A lehető legtávolabb jöttem a konyhától és a mentolos cukor is megvolt. Elvileg még az is jó, ha ezt sulykolja az ember: Nem azt kell nézni, mit akarsz most, hanem hogy mit akarsz hosszútávon.
2013. okt. 16. 19:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz, tényleg nem éri meg feladni röpke 5 percért. :)
2013. okt. 16. 19:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Elképzelem magamat egy csinos ruhában vékonyan. :)

De azért én szoktam enni belőle, csak levágok egy darabot és azt megeszem (mert nem azért élek, hogy mindent megvonjak magamtól), utána iszok egy nagyadag meleg teát és gyorsan fogat mosok.

2013. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez a ruhás-elképzelős módszer nagyon klassz, köszönööm!! :)
2013. okt. 16. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!