Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meddig lesz így? Mit tehetnék...

Meddig lesz így? Mit tehetnék ez ellen.

Figyelt kérdés
Mióta el kezdtem diétázni és nem ehetek azt amit akarok és amit szeretek,azóta tiszta ideges vagyok és a cigit is újból, kívánom. úgy érzem tiszta feszült vagyok. ez normális? Vettem egy hülye kapszulát. Green caffe kapszulákat,és szart sem ért. ráadásul a drágábbat. egy hete edzek napi 2 órát mindenem fáj.de már szemmel látható az eredmény.. De miért vagyok ilyen feszült ingerült?
2013. aug. 24. 12:49
 1/1 anonim válasza:
Szerintem az emberek 90%-val ugyanez történik a fogyókúra alatt. Legalábbis velem,és még jó pár barátnőmmel is ez volt. Ember válogatja, mi az amikor neki ilyenkor jól-esik. Én ilyenkor egy kicsit,de csak egy nagyon kicsit kényeztetem magam, például imádom a rákóczi-túróst. Csináltam egy omlettet, de kevesebb tejet tettem bele, baracklével pótoltam. (Illetve egy nagyon kevés zabpehelylisztet is tettem bele) Tetejére pedig egy nagyon vékony (maximum 75 g) túróréteget tettem. Én ettől mindig jobban érzem magam, gondolkozz, hogy téged a cigin kívül esetleg mi az ami boldoggá tehet, és kreatívkodj!
2013. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!