Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a étrend jó fogyáshoz?

Ez a étrend jó fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Reggeltől->Uzsonnáig: 4db Müzli szelet, 1 db 81kcal= 324kcal.

Uzsonna: Saláta, paprika, össze mixelve, esetleg mozzarelláva(20g)=Saláta(14 kcal, paprika(10kcal) az esetleges mozzarelával(50kcal)=80kcal.

Vacsorára: 2 dl 1,5%-os tej(96kcal).

Ez így egy napra összesen kereken 500kcal, emelett zöld teát iszok, és citromos vizet.


2013. okt. 17. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
tragédia.
2013. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

ez úgy szar ahogy van...

ADataidat nem írtad le ezért nem tudom mennyi ch és fehérje kell neked. nos a reggelinek kell a legbőségesebbnek lenni, ezért fehérjedús reggeli kell. Amit te leirtál, lehet hogy fogyni fogsz de a szervezeted tönkre teszed, nem lesz erő, ami működtesse, ezért a fogyókúra nem arról szól hogy keveset kell enni, hanem tudatosan táplálkozni. Tehát reggeli legyen bőséges fehérjében teljes kiörlésű pékárúk , mellé csak és kizárólag csapvizet szabad inni, mert a citromos víz és a zöld tea tele van rakva cukorral, ami fogyókúrázáshoz nem jó. linkelek két étrendet, ami bevált jó és nem muszáj hozzá táplálék kiegészítőt szedni itt a fehérje porra gondolok, ha nincs rá pénzed.

2013. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2013. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ő... citromos víz: Fogsz egy pohár vizet, és bele facsarsz citromot.

zöld tea: Forró víz+ teafű.


Hol a cukor?:D (már ha a kérdező nem a boltira gondolt)


Egyébként a többiben egyet értek, ez tényleg katasztrófa.

Kezdve a reggelivel... Tudom hogy állati finom (amíg fogyóztam én is ettem, most hogy nem fogyózom, leszoktam róla.:D) de baromira nem diétás. Ha azt képes vagy megenni, ehetnél normálisan is..

Ráadásul sokkal több fehérje kell.

2013. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem, ez így tarthatatlan.


Ez pont arra jó, hogy néhány nap után összeessél, vagy pedig farkasétvággyal kizabáld a hűtő tartalmát.

2013. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezek az etrendek nekem is nagyon tetszenek, koszi!!! :)

Kerdezo, reggelinek a zabpehely is jo valasztas lehet gyumolccsel es mezzel, mert energiat ad, laktat es egeszseges :)

2013. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Teljes kiörlésű pékáru????


Szerinted hol lehet valóban telj. kiörl. pékárut kapni, és annak milyen íze lehet?

A valódi telj. k. pékáru majdnemhogy ehetetlen lenne. Nem véletlenül kevereik sima liszttel meg minden egyéb rossz alkotóelemmel.


Zabpehely jó választás lenne reggelire. Vízben vagy fél víz fél tej, vagy csak vízzel megfőzni, ami hamar megvan. Aztán lehet bele tenni édesítőt, vagy eritritolt, ami nem olcsó, de nem kémiailag előállított vacak édesítő, aztán tehetsz bele fahéjat, kevés kókuszreszeléket, almát, esetleg banánt. Tök finom.

2013. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4-es, ez igaz, de a kérdező egész nap csak ezeket inná és nem hinném, hogy az utcán megáll, hogy éppen facsar egy citromot, és megfőz egy teát a sarki buszmegállóban. (igen tudom előre lefőzi....)
2013. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az jobb lenne, ha reggelinek betenék mondjuk egy almát, és mellé maradna 2 db mülzi?
2013. okt. 17. 19:00
 10/16 anonim ***** válasza:
7-es attól, hogy neked nem ízlik... és a pékáru alatt nem a csokis croissantra kell gondolni...
2013. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!