Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbálok egészségesebben...

Próbálok egészségesebben étkezni, igazából egy kis zsírt szeretnék leadni, tízóraira mindig almát eszem, de annyira éhes leszek rá, hogy van, hogy napi 6-7et is megeszem belőle tízóraira?

Figyelt kérdés
alma fánk van sajnos, szóval van itthon bőven, de így nem fogok fogyni, mert nagyon sok benne a ch, egyszerűen nem bírok megállni 2nél mert jön egy érzés, hogy edd edd éhes vagy, ha fehérje turmixxal pótolnám szerintetek az jó lenne?
2013. okt. 17. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Elárulom: nem az almától hízol...
2013. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Éhes leszel tőle. És mit eszel, hogy csillapítsd az étvágyad?
2013. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az almában nincs sok kalória, így biztos nem az a ludas :) Inkább amit felettem is írtak, éhes leszel tőle és savas is.
2013. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerős. Már rég rájöttünk a párommal, hogy mi rettenesetesen éhesek leszünk az almára, így csak evés előtt vagy után vagy nassnak esszük, ha amúgy nem vagyunk nagyon éhesek (éhségre nekem teljesen jó éjfélkor, olyankor már nem evő szakaszban vagyok, fura :D)... A körte, barack, szőlő, szilva inkább a laktat, a banán ideiglenesen laktat. De ez bizonyára emberfüggő is.

Nekünk csak egy kis almafánk van, az almák szépen elvannak a pincében, a párom néha eszi, én a piciny gyümölcskvótámat (nem bírok sok gyümölcsöt enni) laktatóbbakkal töltöm fel.

Ha nem laksz jól egy almával, sőt, akkor ne akarj egy almát enni tízóraira, ez elég egyértelműnek tűnik számomra. Ha mindenképpen gyümölcsözni akarnék, turmixnak innám, vízzel s kis dióval vagy hasonlóval, úgy nekem szórakoztatóbb, finomabb és laktatóbb (szeretek almát harapni, de nem mindig).

Azt nem tudom, hogy Téged gátol-e a sok gyümölcs a fogyásban, még magamról sem tudom ezt, s olyan trükkös az ember szervezete, kevés dolgot lehet mindenkire igazként mondani.

2013. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval az egyetlen dolog amit eszel az az alma?? Kizárt xd

Figyelj itt elárultak valamit, hogy az almától nem hízol. Én elárulok mást is. De nem is fogsz fogyni. Attól még, hogy tízórai 1 almát eszel vagy egy vödör almát nem változtat a súlyodon. A csikicsoki és egyéb nyalánkságok, rántott hús vagy bundás ételek, zsíros-, olajos kaják és társait kell kerülni. És ez még mindig nem minden. Miután ezeket 100 % kizártad az életedből, el kezdhetsz mozogni. ;) Hiszen így indíthatod meg először és legjobban a zsírégetést. Nem kell sok. Heti 3x napi 1 óra valami, bármi amitől egyáltalán izzadni kezdesz.

2013. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, lett volna még folytatása is, csak el kellett mennem itthonról, így nem volt időm, észre se vettem, hogy ilyen hamar elment az idő.

Szóval reggeli:

teljes kiőrlésű kenyér, sonka, főtt tojás, olykor szarvasi mozzarella light sajt is kerül a kenyérre, ehhez persze uborka, paprika. vagy zabkása-30g zabpehely fahéjas vízben megmikrózva, hozzá vagy joghurt-activia natur és egy alma, vagy túró-125g és alma, de a túró az ritka, inkább vacsira hagyom meg.

Ebéd na ez nagyon változó, de : nem eszem: tésztás, zsíros, rántott, édes, lisztes dolgokat, ezekből van összerakva:

tojás, hús-szárnyas heti 3, marha vagy sertés heti 1-2, hal heti1-2, főzelékek-heti1-2-lencse, spenót vagy sárgaborsó, néha kelkáposzta, rizs, köles vagy főt krumpli és ehhez zöldségek-többféle


uzsonna alma szokott lenni


vacsora 2tojásos rántotta-olivaolaj, fútt, párolt hús zöldség, ebédről ami maradt, vagy túró fahéjjal-gyümölcs nélkül


nem nasizom, vizet iszom 3-4 liert, kávézom de cukor, tej nélkül, teát iszom de csak citrommal, nem iszok üdítőt, energiaital, nem eszek gyümölcsös joghurtot, krémtúrót, lisztes, fehér kenyeres, péksütiket, chipset, csokikat, desszertkrémeket,

heti 1-2 eszem olajos magvakat kb 1-2marok

az adagokra figyelek, ebédnél a hús és a zöldség van túlsúlyban ehhez jön pár kanál rizs/köles vagy 2-3 szem kisebb főtt krumpli.

2013. okt. 17. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!