Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasi elhízás esetén milyen...

Hasi elhízás esetén milyen segítséget kérhetek?

Figyelt kérdés

Akkora hasam van mint egy 5-6 hónapos kismamának, korábban sportoltam, és elég sok felülést csináltam akkoriban, de így is csak minimálisan csökkent a hasam mérete (amit azóta kétszeresen visszanyertem), ahhoz képest,hogy milyen keményen csináltam a sportot jobb eredményre számítottam.

Olvastam a hasi elhízás veszélyeiről, és a mellett hogy ismét sportolni kezdenék további segítségre lenne szükségem a hasamat illetően, csak nem tudom hogy ki tudna ebben segíteni?

(A testemen lévő felesleg 75%-a a hasamon van, és még egy kevés a combomon)

Van olyan orvos/szakember aki ebben tudna segíteni?


2013. okt. 18. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is nőgyógyászatilag minden ok? Mert pl. a PCOS-s nők általában hasra híznak!

Másrészt, helyi fogyás nincs. Olyan nincs,hogy valaki, csak hasból, vagy fenékből fogy.

Ha étrendet váltasz és sportolsz, előbb-utóbb a hasadról is megy le!

2013. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy egyszeruen csak olyan tipus vagy, aki hasra hizik. Hagyd el a pékárukat, sütiket, üdítőket, este 6 után ne vacsizz es az eredmeny sem marad el :)
2013. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!