Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki (főként, aki ért is...

Valaki (főként, aki ért is hozzá) leírná nekem, ha fogyni akarok, hogyan kéne összeállítanom az étrendemet?

Figyelt kérdés

161 centi és 64 kg vagyok és fogyni szeretnék. Hiába olvasom a többi kérdést mindenki össze-vissza ír, mit lehet enni és mit nem. Már egyszerűen nem tudok elmenni rajta.

Az lenne a kérdésem, hogy miket ehetek és mire figyeljek oda, valamint, hogy milyen edzésformát válasszak? (panelban lakok, kondiba menni nincs pénzem, futni ha jó idő van eljárok legalábbis nyáron jártam, de hamarosan beköszönt a tél és a hó...és jobban preferálnám az itthoni, benti edzéseket)

16/L



2013. okt. 21. 20:41
 1/3 anonim válasza:
Szerintem Neked nem sokat fogynod. Elég ha a kenyeret helyettesíted vmi abonett félével. Hagyd ki a pékárukat, ne rágcsálj chipset (helyette egyél gyümölcsöt, joghurtot). Otthoni edzésekkel fogyni nem fogsz, inkább alakformálásra jók.
2013. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 KillBéla ***** válasza:
100%

Ők értenek hozzá:

[link]

2013. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a KillBélával vagyok!
2013. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!