Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS! A szobatársam fogyózik,...

SOS! A szobatársam fogyózik, bevett 5 hashajtót (Stadalax) és nagyon rosszul van! Mit tehetek érte?

Figyelt kérdés
Fekszik az ágyán, hideg verejték csurog a homlokáról, nagyon rosszul van! Görcsöl a hasa, szédül ha feláll, mit tehetnék? Nagyon idióta volt tudom, le is fogom cseszni ha ennek vége, de első körben segíteni szeretnék neki valahogy! Ugye nem lesz komoly baja? Máskor is vett már be, fokozatosan lett 5 darab az "adag". Bocsi, nem tudtam melyik kategóriába illik.
2013. okt. 22. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Okosabb orvost hívni, mert az állandó hasmenéstől kiszáradhat.
2013. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha rendszeresen csinálja ezzel a mennyiséggel, akkor egy orvos ráfér. Ne itt nézd a válaszokat, hanem hívd az ügyeletet, ők szerintem küldenek mentőt. A hashajtótól be tud gyulladni a bélrendszer, de az is lehet, hogy a nagy fogyókúrába, ha nem tart magába kaját, éhen hal.
2013. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja rövid távon. Legyen vécéközelben, ha esetleg menni kell, ne nagyon mozduljon ki egy-két napig... Igyon sok folyadékot és egyen sósat.


Hosszú távon viszont szét fognak menni a bélbolyhai, és a végén vagy csak hashajtóval tud majd vécére menni, vagy pelenkáznia kell magát, vagy összeesik az elektrolithiány miatt, vagy kap egy olyan allergiát, mint pl. a laktózintolerancia.

2013. okt. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tegye rendbe a bélflóráját, úgyhogy először is igyon és egyen. Rendszeresen meg ne szedjen hashajtót, én arra használom amire való, nem fogyókúrára, de igyekszem kerülni a gyakori használatot.

Kegyetlen hashajtók nélkül is lehet anyagcserét serkenteni, igyon inkább hashajtó hatású teát, rostot, az édesítőszer is hashajtó hatású.

Ne egyszerre és gyorsan akarjon mindent kint tudni, mert azzal tönkreteszi a beleit.

2013. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!