Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Hogyan tudnám elérni, hogy vékonyabbak legyenek a combjaim? 14/L

Figyelt kérdés
A combommal, már régóta totál elégedetlen vagyok mindig látom, hogy más lányoknak milyen vékony lábaik vannak és én is ilyeneket szeretnék de nem tudom ez hogyan lehetséges. (Most 51 cm körbe)

2013. okt. 22. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad a magasságodat, de hacsak nem 150 alatt vagy, az 51 egyáltalán nem vastag, sőt!


Ha egyébként vékony vagy és úgy ennyi, akkor genetika. Változtatni csak olyan áron tudnál rajta, ami az egészségedre, a nemi fejlődésedre káros.


51 centis combbal kétlem, hogy túlsúlyos lennél, de ha mégis, akkor egészséges életmóddal (NEM koplalással!) faraghatsz némileg belőle,


de egyébként NEM szép a vékony láb.

2013. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül 164 cm vagyok és úgy 57 kg. Szerintem ez több mint amennyinek kellene lennie. De azért köszönöm a kedves választ így sikerült egy kicsit magabiztosabbnak lennem. :)
2013. okt. 23. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:

57 nem sok. Bőven a normális, egészséges tartományba tartozik, még úgy is, hogy gyerek vagy.

Max. 3 kilót mondanék, ha mégis fogyni szeretnél.


Az 51-es comb pedig végképp nem vastag ehhez a magassághoz.

Nekem 53 (!) és 158-hoz (48 kilóval)!

És nem sokallom. Szép formás, nem kell takargatnom.


Tudom, hogy a tiniknél nagy divat a csontsoványság, de hidd el, esztétikai szempontból (és egészségügyileg is) sokkal szebb, jobb az ilyen izmosabb (vastagabb) comb:

[link]

, mint ez:

[link]

2013. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*a második link az ellenpélda!

Olyan a nem szép, túl vékony láb.

2013. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van! Köszönöm szépen! Most, hogy így ránézek a combomra tényleg elég jó. Nagyon sokat segítettél! :)
2013. okt. 23. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!