Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én egy 19 éves lány vagyok,170...

Ms Prinston kérdése:

Én egy 19 éves lány vagyok,170 cm 93kg. Valaki segítsen! Nagyon szeretnék lefogyni! Milyen sportokkal kell kezdeni? Hányszor egy héten? Hány percet? Milyen diétát kell követni? Szeertném, ha minnél hamarabb megszabadulhatnék a kilóktól.

Figyelt kérdés
Előre is Köszönöm!

2013. okt. 24. 14:19
 1/3 anonim válasza:

Szia! :)

Aerob mozgást és szálkásító diétát szoktak ajánlani.

Fontos még, hogy NE koplalj! Szóval az ilyen 1000-1200 kalóriás étrendeket felejtsed el, főleg, ha mozogni, sportolni szeretnél. Viszont a futással meg az ilyen-olyan "ugrálós" dolgokkal vigyázzál, mert a térded könnyen tönkreteheted velük. Szóval csak fokozatosan! :) És étrendet azért nem írok, mert a neten rengeteget találsz belőlük.

Remélem, tudtam neked segíteni! :)

2013. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Csak annyit, hogy ne akarj gyorsan fogyni. A te mosti súlyoddal én még 2000 kalória alá sem mennék.

Ha kb sejted, hogy mitől híztál el, akkor azt is tudod, hogy mit kell csinálnod, hogy fogyj. :)

2013. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek! :)
2013. okt. 25. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!