Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan és miért történhetett...

Hogyan és miért történhetett ez meg?

Figyelt kérdés

Augusztus közepe óta napi hát nem egészen 1000 kcal-át eszek. Ami mint kiderült, nem is olyan kevés. Pontosan jól lakom vele. Semmi édesség, de tényleg semmi. Csak egészséges ételek, zéró kenyér, csoki, péksüti, cukor, sajt és rengeteg zöldség, sovány hús, fehérje. Tényleg a lehető legegészségesebben étkezek. Ha édeset kívánok megeszek egy feldarabolt almát 1 ek. mézzel leöntve. Minden nap futok 40 percet mert már csak annyi fér bele a napomba, amúgy augusztusban másfél óra + fél óra ugrókötelezés. 164 cm/ 60-62 kiló között ingadoztam. Mára vagyok 54 kiló. Éss a legviccesebb, hogy eddig mindenhol feszes voltam, meg izmos, a sportok miatt, de most is sportolok, csak most futok, de nem értem, hogy miért tűnt el rólam az összes izom...:O vékony vagyok,de lötyög rajtam minden. Eddig 6 kilósan nem volt olyan narancsbőrös lötyögős a combom és a derekam, mint most 63-64 kilósan. :O

Miért? Mit rontottam el?? Figyeltem, hogy ne vegyek fel túl sok szénhidrátot és figyeltem, hogy elég fehérjét egyek. Futottam is. De akkor miért? Semmi izmom nincs és csak egyre gyengébb leszek. Szeptemberben a gerinferdülésem miatt elkezdtem gyógytornázni, olyan királyul ment, hogy azt mondják, minek járok. Mostanra viszont, ahelyett, hogy megerősítettem volna, az egyébként megerősödött részeimet, olyan gyenge vagyok, hogy már alig tudom csinálni az elején még tök könnyű feladatokat. MIÉRT???


17/lány



2013. okt. 25. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre szokták azt mondani, hogy attól még, hogy te nem érzed magad éhesnek, a tested éhezik.

Hát így történhetett ez.

2013. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1800-1900 kalória az egészséges napi bevitel neked, ha rendszeresen sportolsz, akkor pedig kb. 2500. Úgyhogy de, az 1000 kalória baromi kevés. Az izmaid meg persze, hogy elsorvadtak, ha nem edzel, csak futsz. Futással nem lehet izomtömeget építeni. Szóval összefoglalom, mit csinálsz: elégeted a zsírt + kimeríted a szervezeted futással, nem edzed az izmaidat, és nem eszel rendesen. Ezek után miért csodálkozol, hogy elsorvadsz?
2013. okt. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindig leírom, hogy zsírvesztő kúrában a legfontosabb az étrend és a súlyzós edzés.

Mellette, annak kiegészítéseként lehet edzettségtől, alkattól függően aerobozni és/vagy kardiózni.

Ezért általában jól le is pontoznak...

Talán a piros kezek nyomkodása helyett ki lehetne próbálni és akkor nem kellene ilyen jellegű kérdéseket sem föltenni.

2013. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!