Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok,155cm és 62kg....

13 éves vagyok,155cm és 62kg. Tudom, hogy ez a testsúly túl sok. Mennyi lenne az ideális és hogyan érhetném el?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, hogy mennyi lenne a számomra ideális és ezt hogyan érhetném el valamint mennyi idő alatt.

A segítségeteket előre is köszönöm !



2013. okt. 28. 09:35
1 2
 11/12 anonim válasza:
A negyedik válaszolójét...
2013. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim2215 válasza:

Szia az ideális testúly

lányoknál: magasság-110

fiúknál: magassalág-100

(Én 163 cm vagyok és 48 kg. Nővérem 160 cm és 43 kg 3s megjegyzem hogy NEM csontkollekciós ugyanisvsportol)

Tehát igazából egyénfüggő.

Az ideális testsúly eléréséhez tűzz ki egy célt(pl.: a 58 kg elérését).

Figyelj az étrendedre. Egyél napi 3x de ne lakj teljesen jól, és este 7 után ne egyél.

Ne egyél annyi zsíros ételt.krumpli helyett rizst vagy valamilyen zöldség köretet egyél. Figyelj a változazos étrendre. Heti 1x egyél halat. Ne egyél kenyereret,inkább zsömlét vagy kiflit.

Sportolj mindennap legalább fél órát(pl.: futás.kis has-hát izom gyakorlat.guggolás)

Hidd el,minden sikerül ha igazán akarod!!! ;)

2013. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!