Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel csökkentsem az evési...

Mivel csökkentsem az evési kényszerem?

Figyelt kérdés
Állandóan éhes vagyok de ha éppen nem akkor is kívánok valamit. Nincs pénz töménytelen mennyiségű húsra és zöldségre,hogy jóllakjak. Mit tehetnék?
2013. okt. 28. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát akkor foglald le magad. Sokan csak unalmukba kajálnak. Ha van valami programjuk nem esznek. Mondjuk ha érzed, hogy nassolni van kedved menj el mondjuk és kocogj egy órát. Vagy az állandó éhség helyet mondjuk találj ki maganak olyan kaját ami megtelít, mégse nehéz, vagy kalóriabomba. Mondjuk csinálj rakott káposztát vagy rakott zöldbabot ;) Szerintem ezzel olcsón megúsznád.
2013. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hapci06 válasza:

Lehet, hogy valójában nem is vagy éhes, csak nem tudsz mit kezdeni magaddal, és ezért érzed azt, hogy ételre lenne szükséged. Ez esetben foglald le az agyad valamivel, például olvass,sportolj valami, vagy nézz meg az izgalmas filmet. :)


A másik dolog, ami lehet, az az, hogy valamire szüksége van a lelkednek. Szomorú vagy, vagy stresszes, és azzal próbálod elnyomni ezt az érzést, hogy eszel.


És a 3. lehetséges dolog szerintem, az az , hogy még fejlődésben vagy, és a szervezetednek több energiára van szüksége. :)

2013. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!