Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt formába lehet...

1 hónap alatt formába lehet hozni magam?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva találkozok újra a barátommal,és szeretném meglepni azzal, hogy "lefogyok".

arra gondoltam hogy Rubint Rékáznék kő keményen minden nap, és mellette ezt a diétát csinálnám : [link]

nemtudom, hogy így hatásos lenne-e ? régen csináltam ezt a diétát és fogytam is vele, nem is jöttek vissza a kilók, de most megint elhanyagoltam magam... :/

szoval mi a véleményetek?:) amugy 168 cm és 60 kg vagyok :( előre is köszönöm a válaszokat.!! 17L


2009. nov. 14. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Fogyni csak feleslegből lehet, neked pedig nincs felesleged. A kőkemény diéta vége csak a csalódottság lesz, hogy nem megy le a kiló, max 1 vagy 2. Szerintem ezt a hülye diétát ne csináld, csak a tornát. A diéta helyett pedig étkezz ésszerűen, ne nassolj, napi háromszor egyél, vacsorára már keveset. Fogyni így sem fogsz sokat, viszont átalakulnak a testarányaid, megemelkedik a popód, laposabb lesz a hasad... és ez bőven elég lesz.
2009. nov. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bőven benne vagy a normál testtömeg indexben. De ha ennyi energiád van az ilyen ötletekre, akkor csak a mozgás. Inkább lepd meg egy új frizurával és egy csábos mosollyal.
2009. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nyáron 2 hét alatt is sikerult formába hozni magam... Mivel az anyám nem volt itthon, nekem meg nem esik jól fozni, alig ettem valamit.. Mondjuk a célom tényleg a fogyás volt! Naponta 1x, max. 2x ettem és itthon tornáztam is.. A cukrot hanyagoltam, szinte csak vizet ittam. Kicsit onkínzó módszer, de pár nap alatt megszokod..
2009. nov. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!