Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le minél...

Hogyan fogyjak le minél előbb? (kb.5 kilóról van szó)

Figyelt kérdés
Tudom hogy jó módszer az is hogy ne együnk semmit, de valamit kell enni főleg egy 14-15 éves lánynak.. 161 cm vagyok és most 53,5 kg. Körülbelül 2 hónapja még 49 kg voltam, de valahogyan felszaladtak a kilók. Már akkor is az ideális testsúly, ami nekem "tetszik" az a 45 kg. Annyira szeretnék lefogyni. Nem sportolok, úgyhogy valami otthoni edzést nem tudnátok javasolni? (futáson kívül) a szobámba csak szobabicikli van. Valami étrendet? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. okt. 30. 12:56
 1/2 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Édes, ha van egy szobabicid, akkor szépen ráülsz, és nyomod egy órát, miközben olvasol, tanulsz vagy énekelsz (zenére). Minden nap is lehet, de hetente legalább háromszor. Vagy csináld napi félórára.

Csak egy szobabici... az máris tök jó! :)


Mellette meg átgondolod, hogy mit eszel és mit nem . Body.builder.hu-n a Sárga kapszula mindent leír a témában.

2013. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
okes köszi! :)
2013. okt. 31. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!