Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg barátnőmmel?

Hogy értessem meg barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Hogy értessem meg barátnőmmel, hogyha koplal azzal csak az izom megy le róla ami formálja, és akkor csak a csont és a zsír marad és nem is egészséges. Ráadásul úgyis vissza hízza, szóval lefogyja az izmot, és helyette zsír megy vissza.

légyszi segítsetek:/



2013. okt. 31. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki hülye, az hülye... Ismertem pár ilyen embert, én is megpróbáltam megmagyarázni, de mintha a falnak beszélnék. Nem tudom, mi kattan át ezeknek az embereknek az agyában, de hogy helyretenni nem lehet őket, az biztos. Próbáld meg, lehet, hogy ő még hallgatni fog rád, de ha nem, akkor lehet, hogy pszichiáter fog kelleni...
2013. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezzel nem lettem kisegítve, én valami olyasmire gondoltam, h linkeltek valami szakcikket, vagy videót, vagy fotót, vagy nemtom:/
2013. okt. 31. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt próbáld meg vele megértetni, hogy ahhoz, hogy jól nézzen ki, nem a súlyát kellene csökkenteni első sorban (ne ez legyen a cél), hanem a zsírt elégetni a testéről.

Hiába lesz 50 kg, de csupa zsír, nem fog jól kinézni.


[link]


[link]


[link]


[link]


Azért ez mennyivel másabb:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

body.builder.hu

Sárga kapszula - elmagyarázza, amit akarsz.


Ettől függetlenül, rábíznám a nőre, hogy mit csinál. Ha már nem hallgat rád, ne ezen veszekedjetek.

Mutass jó példát. :)

2013. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!