Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Estére megedtem egy tál...

Estére megedtem egy tál lencse főzeléket 1db virslivel. Lelkiismeret furdalásom van, mert már 1hete fogyózok. Nagy bűnt csináltam? Hnap bizti 1órát fogok edzeni!

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy csináltál bűnt!Én marhapöri ettem az előbb jó kis fehérkenyérrel!Igaz én nem fogyózok, de inden reggel 6 kor indulok 1 órás biciklizésre, és du 4től a párommal együtt edzünk!Konditeremben, és sokszor úgy megdolgoztat hogy a kiadós vacsora igenis kell!
2009. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és egyszer élünk!!Ha nem most akkor mikor élnénk jól?Én voltam egyszer nem is régen nagyon beteg, és rájöttem hogy az élet olyan rövid ahhoz hogy sanyargassuk magunkat!Szeresd olyannak magad amilyen vagy, és lásd szépnek magad akár ducin is, és mások is szépnek látnak majd!Most élsz, és az élethez hozzá tartozik a finom étel is!A túlvilágon nem főznek lencsefőzeléket!
2009. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az egész életedet így akarod leélni? Hogy megettem egy szál sárgarépát este, így holnap fél órát fogok futni?


Hát, diétázni és fogyózni nem így kell. De ha már megetted, akkor egészségedre.

2009. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
A megedtem szerintem nagyobb bűn a magyar helyesírás ellen, mint a főzelék volt... :)
2009. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem az a lényeg, hogy 1 nap mit eszel, hanem hogy 1 héten keresztül mit! most én is megkívántam a lencsét :)
2009. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Krisz85 ***** válasza:
Annyira nem nagy baj ez. Pláne, mivel a lencse nagyon alacsony GI vel rendelkezik és nagyon magas a fehérjetartalma,az már más kérdés, hogy a főzelék formájához kell liszt is, ami már nem oké, nomeg a virsli nem hús, hanem ipari hulladék.
2009. nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond.Én négy virslit ettem.A virsli fehérjét tartalmaz(ha jó minőségű)arra meg szüksége van a szervezetnek.Minden nap kell fehérje,szénhidrát,és zsír is az egészséges táplálkozáshoz.
2009. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!