Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem jó fajta...

Ajánlanátok nekem jó fajta fehérje turmixokat, amit még meg is lehet inni?

Figyelt kérdés
Diétázok és mellé edzek, de nem bírok egy nap alatt annyi hús (fehérje) enni amennyit kellene.
2009. nov. 14. 23:19
 1/6 A kérdező kommentje:
A protein szelet is megteszi?
2009. nov. 14. 23:25
 2/6 anonim ***** válasza:

Scitec - Protein Delite


[link]

2009. nov. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A proteinszelet jó, de tele van cukorral és nagyon drága.

Nagyon dicsérik a Scitec termékeit, én például 100% Whey Protein-t használok már évek óta és nagyon finom vízzel is. Nem a legolcsóbb, de nem is olyan drága.

Én csak ajánlani tudom, de ha nem akarsz nagyon gyorsan lefogyni, akkor a Delite is belefér, amit előttem linkeltek. Bár diétában inkább ne. :)

2009. nov. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj ez a Scitec-ezés, ugyananyira dicsérik mint utálják, ahogy a Biotech termékeit is! De egy biztos, mindkettő jó és magyarországon a legelérhetőbb árak jó minőségben ugyanis mindkettő magyar! Igaz a Biotech termékeit németországban és az USA-ban gyártják, a Scitecet nem tudom!

Ha fogyásról van szó akkor ezeket tudom ajánlani: [link]

Üzletek: Mammut 1 -1 match szint, Árkád(nem tudom hol), Auchan(üzletsor, ott a kajáldák felé), azthiszem az Arénában is van, Westendben is, azthiszem van még de nem jut eszembe, vidéken nemtudom, de lehet a holnlapon, vagy goggle-on megtalálod! ha odamész és elmondod mit merre meddig, akkor ők ajánlani fogják neked azt a 2-3 terméket ami neked szóba jöhet és amik között dönthetsz! Azért ajánlom ezeket a Biotech üzleteket mert tudom hogy a munkakörükbe tartozik hogy vágják ezeket a dolgokat, és ha nem, mert esetleg ujjonc abban a pillanatban felhívja az egyik legtapasztaltabb kollégáját aki útba igazítja!

2009. nov. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezek szimpik. Főleg ami szinte csak fehérjéből áll.

Ha kiegészítem az étkezésem ezekkel a turmixokkal, akkor kb hogy nézzen ki egy napi menüm?

2009. nov. 15. 10:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyszer próbáltam a t.r.b.diétát, de nem bírtam meginni. Olyan por íze volt hiába turmixoltam. Ezek nem olyanok igaz?
2009. nov. 15. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!