Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha délután max.14h-ig eszek,...

Ha délután max.14h-ig eszek, ugy fogyhatok? Reggelizek és ebédelek mint általában, délután és este már semmi, csak folyadék, minnél több.15-20 kg kellene leadnom (elkövetkezendő 1 évben )

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
ÍGY garantáltan nem fogsz lefogyni. Egyél délután is, mert ha nem, akkor csak annál inkább raktároz a szervezeted. Lefekvés elött két órával ne egyél, de addig igen.
2013. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel csak leall az emesztesed es tonkreteszed a belrendszered. Van 100 fele dieta, amivel nem teszed tonkre magad, keress egy neked megfelelot es azt kovesd. Ennyi kilot, ennyi ido alatt siman le tudsz adni, nem kell hozza koplalni.
2013. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fogyni fogyhatsz, de teljesen értelmetlen az elgondolás. Ha havi 2-3 kilót leadsz normális étkezés és mozgás mellett akkor is megvan simán egy év alatt a kitűzött cél.

Nem értem miért koplalnál, sanyargatnád magad a nap felében? Ezt sokkal észszerűbben is meg lehetne oldani és nem is lenne a vége jo-jo.

Amúgy hány cm és kg vagy? Nő vagy férfi?

2013. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazuk van akik előttem írtak! Naponta 5x egyél, de kisebb adagokat.Legyen köztük zöldség-gyümölcs is, így nem lassul be az anyagcseréd. Mellette tornáz! Jó a bicikli, kardió edzések.
2013. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Három kis gyerek mellett megvan a napi mozgás bőven,38 éves nő vagyok 160 cm. Milyen diétát ajánlotok? napi szinten sajnos nem tudok húst enni.
2013. júl. 29. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!