Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Te tiszteled azokat az emberek...

Te tiszteled azokat az embereket akik próbálnak tenni az egészségükért, és fogyókúráznak/sportolnak/leszoknak a dohányzásról) vagy kineveted őket?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem nevetem ki, de nem is tisztelem őket, ez a normális. A tiszteletet nálam egész más dolgok, emberi tulajdonságok, cselekedetek váltják ki.
2013. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nevetném ki őket. Maximum respect. Igyekszem közéjük tartozni. :)
2013. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sem egyik, sem másik. Egyszerűen egyetértek velük és támogatom őket, ha igénylik.
2013. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért tisztelném őket másképp, mint bárki mástÍ? MInden embernek kijár a tisztelet, az egészégéhez semmi közöm.
2013. nov. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazon véleményen vagyok mint az 1. válaszoló.
2013. nov. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

király válaszok, mindegyikkel egyetértek

nem ettől fogok tisztelni valakit..

miért nevetném ki??? ezt nem is értem

az, hogy valaki dohányzik, sportol, diétázik az ő saját dolga és az egészsége is, semmi jogom beleszólni és megítélni vagy elítélni, aki ezt teszi biztosan tökéletes ... és mint tudjuk van egy pár ilyen egyed

2013. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Le a kalappal a kitartáshoz, ha pl. valaki betegség mellett letud fogyni vagy le 30 kg-t, bár az is felmerül bennem ,hogy hogy került ez rá?. Jogom nincs elítélni én is voltam 93 kg, mert elcsesztem akkoriban az életem :/

De,h valaki leszokik a dohányzásról? Minek szokott rá, én ki se próbáltam, mert hülyeség..

Én ezen a véleményen vagyok.

2013. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

12:35-ös vagyok

22 éves, és csaj

2013. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A kitartásukat tisztelem. Nekem csak a tanuláshoz van kitartásom :(
2013. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Én is úgy gondolom, hogy tisztelni valakit ilyen dolgokért nem fogok, de azt sem értem miért nevetné ki bárki is? Egyébként ez mindenkinek a saját érdeke, hogy egészségesen éljen, másnak nem sok köze van hozzá.
2013. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!