Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók olvasgatnak...

Fogyókúrázók olvasgatnak hasonló cikkeket, tájékozódnak releváns tényekről, vagy csak úgy "fogyókúráznak"?

Figyelt kérdés
pl. érdekes ez [link]
2011. dec. 22. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

a legtöbben szerintem csak úgy durrbele. főleg a nőket bírom (én is az vagyok, ja, van önkritika is bőven):

"ma már nem eszem semmit, mert este moziba megyünk a barátommal"

"diétás ebédem volt csirke cézársalival, úgyhogy ez a nagyhabos csokikakaócsoda belefér"

"én lecseréltem a napi 10 szelet fehérkenyeret napi 10 szelet rozskenyérre, mert az nem hízlal"


volt 2 barátnőm, akik "versenyfogyókúráztak" a lényeg az volt, hogy mindketten összeírták, hány kcalt ettek egy nap, és az győzött, aki kevesebbre jött ki... 2-300nál egy se evett többet.

aztán itt vannak azok, akik koplalnak, volt itt egy időben egy idióta, aki kb. 10 kérdést kiírt 2 hónapon belül, hogy "65 kg vagyok, fogyni akarok, de nem akarok fehérjét, mert nem izmos akarok lenni csak a mostani testemet szeretném kisebb változatban". Nem érted, minek teszi fel a kérdést.

Aztán tegnap este kihozott a sodromból egy másik kedves versenyző: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__24..

itt veri nekem a BME-s nyálát, hogy mennyire nincs ideje és jajj így úgy ő szegény, hogy én aztán ne dumáljak, mert vagy nem vagyok bme-s vagy nem végzek időben, de mennyire mellétalált basszus :D:D (ld. 11. komment). nem is értem az ilyen MINEK TESZ FEL KÉRDÉST? De mindegy is, csak én toszom fel rajta az agyam...

aztán itt vannak még, mikor egy 165/78 csaj belinkel egy képet, amin a következő látható: átlagos lábak, hatalmas bendő, én írom neki hogy minimum egy tizest le kéne dobnia, erre jön az oltás, hogy biztos 50 kiló feleslegem van és csak szeretnék ilyen lenni egyébként meg kopjak már le a kérdezőről, mert tök jó nő, itt ni: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__24..

idézem: "Szerintem nagyon semmit. Gondolom egészségesen étkezel és sportolsz." bááázmeg be is szarnék, ha így néznék ki heti 5 edzéstől...


na jó, abbahagytam, elszállt az agyam :D


btw jól néz ki a linkben a hotdog :)

2011. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát egen.. add csak ki, jó volt hogy írtál. hülyék meg már csak hülyék, de olvasgattam pár HSZ-t s bme-s lányos topicból.. hát, vicc.

fölösleges felhúznod magad :) én csak addig olvasgatok itt, amíg nem jön értelmes harcművészetes téma :D

2011. dec. 22. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor hívom a barátomat ő is folyton erről beszél :D
2011. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szólj neki, köszi! :D
2011. dec. 23. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!