Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki az édesség után...

Ha valaki az édesség után vágyik, az tényleg a szeretet után vágyik igazából, és a csokival próbálja pótolni azt?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyeség, de olvastam, hogy az édesség utáni sóvárgás, a szeretet hiánya utáni sóvárgással magyarázható. Van ebben valami, vagy csak hülyeség??Én nagyon kívánom a csokit minden percben, de nem érzem, hogy szeretet hiányom lenne..visont szeretném ha elmúlna ez az desség utáni sóvárgás. Van valami ötletetek?
2009. nov. 15. 17:59
 1/1 anonim válasza:

Szerintem ha nem érzed, hogy szeretethiányod lenne, akkor nics is, egyszerűen túl édesszájú vagy:)

Viszont a csoki nem hiszem, hogy a legjobb megoldás az édesség utáni vágyad kielégítésére, mert nem a legegészségesebb...mértékkel, lehetőleg magas kakaótartalmú csoki kivétel lehet;)

Próbáld inkább gyümölccsel, joghurttal stb. helyettesíteni, pl. a banán és a körte édesebbek, mint az átlag gyümik:)

2009. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!