Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » KInek van kedve hnaptól...

KInek van kedve hnaptól elkezdeni velem diétázni?

Figyelt kérdés
A fogyókúrák alatt mindig egyedül érzem magam, nem tom kitalálni mit egyek, mit csináljak stb. És sokkal jobb lenen ha velem csinálná vki, így interneten keresztül:D 5 kilótól szretnék megszabadulni. Ha vkinek van kedve szóljon! :)
2009. nov. 15. 18:30
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
19: 48: Aszsem te gyakorlott, rutinos vagy már ebben a témában! :) Szeretnék egy pár tanácsot kérni. Ha reggelire csak tejet iszom az túlzás? És miylen tornát ajánlasz lapos popsira? :S
2009. nov. 15. 19:51
 22/36 anonim ***** válasza:
Ha írsz privit szívesen segítek, már elég sokat leadtam, igazából már csak 1-2 kg kellene, de arra valahogy elég nehéz rávenni magamat.. :-)
2009. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:

Még én is csatlakoznék!

Én 5 kg szeretnék fogyni

2009. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Igen, megvan a ruitn:)


Fenék-torna, ez nagyon jó: [link]


A tej nem hiszem, hogy eléggé beindítja az anyagcserédet. Egyél hozzá egy szelet teljes kiőrlésű pirítóst sok zöldséggel.:)

2009. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

sziasztok én holnaptól ezt a diétát csinálom ujra : [link] :)

fél éve is csináltam és 5 kilot adtam le :) szoval ki tart velem?:P amugy 16L vagyok énis :)

2009. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!


Szeretnék én is csatlakozni. Én 84 kg vagyok. Eddig már lement 6, de mindig elakadok :(


Már ma kezdtem, vagyis vacsira nem faltam fel a hűtőt :D


A reggeli tejhez hozzászólnék, ha nem gond.

Mikor felkelsz, a gyomrod savas környezetben van, ezt lúgosítani kell, erre jó a tk. kenyér. mellette jó a tej, természetesen :)


22 éves anyuka

2009. nov. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
jav: nem a hűtőt, csak a tartalmát :DDD
2009. nov. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
20:39: köszönöm szépen:) Ez hatásosnak tűnik:) És természetesen a többi válaszolónak is köszönöm a válaszokat:)
2009. nov. 16. 15:46
 29/36 A kérdező kommentje:
Regeli: egy nagyon kicsi szelet teljeskiörlésű kenyér lapsajttal és egy felvágottal +egy bögre tej, tízórai: egy erdei gyümölcsüös jó reggelt, Ebéd: töltöt kápozta kenyér nélkül(tom h enm vmi fogyókúrás de ezt adtak a suliban :( ) uzsonna: egy győri jó regelt és egy banán, ez túl sok volt mára? vegyek lejebb belőle hnap?
2009. nov. 16. 16:14
 30/36 anonim ***** válasza:

Vegyél e lejebb? Ne őrülj már meg te is.. Ez így is kevés. Reggelire ehetsz többet is.. ebédre pedig szerintem ne menzázz ha nem muszáj :-) A vacsora pedig jó, csak a banánt én reggel enném a helyedben.


Reggelire egyél mindig jó sokat, ebédre kevesebbet, vacsira pedig még kevesebbet. Tízórainak és uzsonnának elmegy valamilyen gyümölcs, vagy müzli..

Na és mozogni se felejts ám el, anélkül semmit nem ér! Akár reggel fél óra kocogás, vagy fél óra intenzív gyaloglás is elég.

2009. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!