Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani módszereket...

Tudnátok ajánlani módszereket hogy hogyan adjak le pár kilót?

Figyelt kérdés
13 évesen 95 kg vagyok és 182 cm magas, le szeretnék adni pár kilót mert egyszerűen utálom magam emiatt.
2013. nov. 6. 15:28
 1/4 anonim válasza:
sajnos ismerem, így voltam fiatal koromban, egy kicsit csökkenteni a kenyér zsemlye sütemény mennyiségét, s több almát, gyümölcsöt, persze nem banánt próbálj meg,meg én minden reggel egy pohár meleg vizet iszom azóta is, meg minden étkezés előtt nagy pohár vizet, próbáld ki legyen szerencséd, fogyasztó szert semmit ne vegyél be, nekem tönkretette az idegeimet abban a korban. Sok sikert drukkolok
2013. nov. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ilyen fiatalon semmiképpen nem szabad komoly fogyókúrába kezdeni (tehát semmi ilyen fogyasztószer, komolyabb módszerű diéta nem jöhet szóba, mert még fejlődésben vagy.)

próbálj meg sok zöldséget-gyümölcsöt fogyasztani, kerüld a cukros ételeket, meg ezeket a jó zsíros magyar kajákat :D cukros üdítők (kóla, nem 100%-os gyümölcslevek) helyett víz, de abból tényleg nagyon sok. felpörgeti az anyagcserédet, gyorsabban ürülnek a szervezetedből a káros anyagok. próbálj meg minnél többet mozogni, tesiórán legyél aktív, és ha van időd, otthon is tudsz edzeni. a nassolást próbáld meg elhagyni, ha mindenképp "rághatnékod" van, itt is a gyümölcs lesz a nyerő :)

2013. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Róóz Peter válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz: "...ilyen fiatalon semmiképpen nem szabad komoly fogyókúrába kezdeni." Én 189cm vagyok és 90kg, talán más alkat, de ez tetszik a csajoknak. A csajok szerint a férfi legyen magas és legalább 90kg...

Valamikor együtt edzettem egy hasonló adottságú fiúval, megizmosodott, most edző Dubai-ban és boldogan él! Javaslom a mindent izommá alakító sportokat, de egyesületben és komoly szinten (heti 4-5-6 alkalom), birkózás, evezés, kajak-kenu.. stb.

Sokan cserélnének veled, mert edzenek, de kaja nem építi a testüket. Fogadd el és használd ki az adottságod, legyél a magas és izmos valaki.

Tudom, másoknak nem kell tennie semmit azért, hogy Ők legyenek a vékony magas valakik, de belőlük rettentő sok van. Én 12 évesen kezdtem sportolni és nem bántam meg.

2013. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Mostanában vacsorára inkább csak turmixot csinálok (tej, yoghurt vagy befőtt, illetve gyümölcsök)
2013. nov. 10. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!