Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leírom egy napom, megnéznétek...

Leírom egy napom, megnéznétek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Körülbelül így néz ki egy napom: 5kor kelek, 7kor megyek dolgozni (nem fizikai munka), olyan 9 fele megeszek egy meggyes rétest (másra nem nagyon van időm), délben egy banánt majd 4kor végzek. Aztán haza jövök majd elbiciklizek a boltba (elég messze van) aztán vacsorára eszek: csirkemellet vagy halat salátával. Utána este tornázok egy 20-30 percet. Többet nem tudok mert ki vagyok fáradva már olyankor. Hétvégén rendesen tudok étkezni tehát ebédre rendesen főtt étel, majd alma aztán vacsora.Eszek: tojást, túrót, húst, halat..! De a munkába csak így tudom megoldani. Valamint hétvégén többet is mozgok, elbiciklizek a konditerembe ami olyan 50 perc+ fallabda vagy konditerem+ 50 perc haza. Ezt csinálom féléve és nem fogytam vagy csak 2 kg-t. Szerintetek mi lehet a gond? Kalóriabázist használom. Orvosi gondom tuti nincs, vizsgáltak. Előre is köszönöm mindenkinek! 170 cm/90 kg/N
2013. nov. 7. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de képtelen vagyok elhinni, hogy csak és kizárólag rétest tudsz enni reggelire. Ez alapján pedig más csalások is lehetnek itt amiket még magadnak sem vallasz be.
2013. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Meggyes rétest ugyanannyi idő megenni, mint egy barna zsömlés szendvicset pl...

A banánnak van a legnagyobb cukortartalma a gyümölcsök között. De hogy ebédre??? Azért vagy kifáradva, mert nem eszel normálisan, az is szutyok.

2013. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek csalások tényleg így néz ki egy napom. Nem eszek édességet ezenkívül. Próbálom tornával kompenzálni és nem mindig banánt eszem, de általában gyümölcsöt viszek magammal. Egyik oka mert nincs időm, másik pedig vezetés közben nem tudom megenni mert nem bírom túlságosan az utazást, de mindenhova időre megyek.
2013. nov. 7. 20:32
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Itt a baj. Nincs olyan, hogy nincs időd. Arra van időd,amire akarsz, főleg reggel. Előbb felkelsz, eszel,és nem vezetés közben.
2013. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindennap 5kor kelek és rengeteg dolgom van indulás előtt. A párom is megy 7-re, őt is készítenem kell. És persze, magamat is. Ne értsetek félre próbáltam már, hogy leülök megreggelizni de nem ment. Szerintetek itt a gond? De akkor mit vigyek az útra enni? Ilyen szalámis dolgoktól rosszul vagyok út közben, bár B6-ot mindig veszek be.
2013. nov. 7. 20:40
 6/10 A kérdező kommentje:
És köszönöm mindenkinek a hozzászólását és a segítséget :)
2013. nov. 7. 20:41
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Bármilyen nehéz, de a hús+zöldségevéstől nem nagyon lenne szabad eltérni.


Rétes, túró.. nagyon felejtősek. Minél inkább megtanulja és alkalmazza ezt valaki, annál jobban jár.


De minél tovább kitart valaki amellett, hogy ő igenis gabonát és tejtermékeket fog enni mert.. (megindokolja akármivel) az több szenvedést fog okozni. Nem megy a fogyás, hízás jön, eü. problémák.. Muszáj megoldani valahogy, nincs mese sajna :(

2013. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a véleményed és azt is, hogy megértőbb voltál. Megpróbálom megoldani, mert úgy látszik az étkezésemben van a hiba, hétvégén jól étkezek csak a hétköznapok..:S
2013. nov. 7. 23:25
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Próbálok mindig megértően írni.. csak nem mindig megy.

Még a Kérdezőkkel ilyen vagyok, mert tökéletesen tudom milyen nehéz a helyes étkezés elméleteit a gyakorlatban megvalósítani illetve eleve milyen nehéz a dezinformációk közül az igazán hasznos dolgokat kiszűrni.


Úgyhogy.. csak sok sikert tudok kívánni.. de azt szívből :)

2013. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez is elég :) De ma már javítottam is rajta, bár nem dolgozom, de rendesen reggeliztem és ebédre húst eszek salátával, igyekszem :)
2013. nov. 8. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!