Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítsen! Mondotok jó...

Valaki segítsen! Mondotok jó otthoni mozgást fogyáshoz?

Figyelt kérdés

16 éves 170cm és kb 75-80 kg vagyok, figyelek az étkezésekre de csak otthoni mozgásra van időm, és úgy tudom az erősítés(felülés, fekvőtámasz, stb) nem kimondottan fogyásra ajánlott...napi kb 1000-1500 kcalt eszem de vitamindús, kevés zsírtartalmú , és cukormentes dolgokat..

a kérdésem:

Tudnátok olyan otthon elvégezhető mozgásokat, videókat, vagy ezzel foglalkozó oldalakat ajánlani, amik hatásosak, és ha rendszeresen végzik akkor nem lép életbe a jojo effektus?

Saját tapasztalatok is jöhetnek :)

nagyon köszönöm a válaszokat:)



2013. nov. 10. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szobabicikli, ugrálókötél, futás.
2013. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fegyencedzés.


De egyébként ha kevés zsírtartalmú, cukormentes dolgot eszel akkor konkrétan mit eszel?


A joghurt ilyen, de ettől még pl. nagyon rossz minőségű kaja, főleg fogyáskor.

2013. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

bocsánat, nem egyértelműen fogalmaztam: a cukormentes dolgokat arra értettem hogy kerülöm a cukor tartamú élelmiszereket, vagy ha valamit eszem akkor mentes, vagy kevés cukortartalmút

a zsírosra pedig: eszek rendesen zsíros dolgokat mert ahogy tudom az is kell a szervezetnek csak mértékkel, szóval csökkentett zsírtartalmú dolgok, és próbálom a húsokat is olaj és zsír nélkül elkészíteni

2013. nov. 10. 16:17
 4/12 anonim ***** válasza:

A hangsúly azon van, hogy az emberek elkezdték kerülni a zsírokat és helyette búzát esznek.


Elhíztak és óriási mértéket öltött mára a krónikus betegségek előfordulása. Erre vonatkozik a kérdés. Az ember azért eszik viszonylag sok zsírt, mert nem eszik jó esetben lisztet, valamit viszont enni kell :) A zöldségek mellé.. :)

2013. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A fegyencedzés az még mindig nem fogyásra való, amúgy meg megnézném, hogy húzódzkodik valaki akin van túlsúly, de nem szokott az edzéshez.
2013. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"amúgy meg megnézném, hogy húzódzkodik valaki akin van túlsúly, de nem szokott az edzéshez."


Előbb nézd meg mennyi nehézségi fokozata van.


Egy pár hónapos csecsemő is tud húzódzkodni. Ne adjuk már le az igényszintet..


"A fegyencedzés az még mindig nem fogyásra való,"


Persze, mert nem debil fogyókúrázóknak találták ki. De értelmes emberek nyugodtan használhatják.

Ezennel viszont felkérem az életképtelen szerencsétlen fogyóKÚRÁZÓKAT, ezt a kihalásra ítélt állatfajt, hogy menjenek futkosni a sötétben, kocogjanak inkább. Hátha megerőszakolják őket.

2013. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

drága utolsó kommentelő, megkérlek hogy ne itt kezdj vitatkozni, arra találsz még vagy kismillió másik kérdést...

egy ideig én is csináltam a fegyencedzést, de fogyásban azaz zsírból való súlycsökkentésre nem volt alkalmas és mielőtt bárki belekötne ebbe nem vagyok "bálna" alkat és a sportokban nagyon kitartó vagyok (az már más hogy semmi időm nincsen sportolni)

a kocogást meg nem kell leértékelni, mert az elmúlt időszakban egyszer történ valami egy nővel, lehet attól még nappal is viszonylag látható helyen(szóval nem erdő mellett)...

2013. nov. 10. 18:40
 8/12 anonim ***** válasza:

a kocogás idióta, primitív mozgásforma. 1 kocogó csajt megfojtanak, milliónak pedig tönkremegy a térde a futástól, károsodnak a szerveiteket tartó szalagok.


A futást csak lebecsülni lehet.


Talán nem kellett volna búzát/müzit/joghurtot enni a fegyences edzés közben, és akkor nem lenne szenvedés a fogyás. A mozgás még mindig a szellemi szinttel van összefüggésben, de nem a fogyással. Mozgás nélkül is lehet fogyni.. Azért mozog az ember, hogy járulékos előnyökhöz jusson: erősebb test, jobb egészség, fejlettebb mozgás koordináció. Fogyáshoz pedig egyszerűen csak normálisan kell enni.

2013. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

az azért érdekes hogy én már jó ideje normálisan eszem és még semmi eredmény...az elején volt még hogy 1-3 kg lement de több nem és kb 1 éve volt már szóval NEM ma kezdtem, de ez persze nem kifogás, és én ha heti egyszer eszem kenyeret vagy csokit akkor sokat mondtam, és akkor sem falok be egy táblával max 3 kockát...

úgyhogy megkérlek ne általánosíts

a futással kapcsolatban meg én direkt nem megyek el futni, mert:

-tudom hogy tönkreteszi a térdet,

-nem olyan helyen lakom ahol lenne hozzá megfelelő "terep",

-heti 5 tesin minden órán futunk intervallumban...

2013. nov. 10. 18:57
 10/12 anonim ***** válasza:

Mit neveznek felétek normális evésnek?


Mert én bármikor bedobhatom pl. a ketogén paleót, amit elég kevesen próbáltak. Viszont nagyon hatékony.

2013. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!