Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akikek már sikerült segítsen!...

Akikek már sikerült segítsen! Szeretnék fogy 10 kg-t kb egy hónap alatt!?

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi vagy most és miért csak 1 hónap alatt? Ha ennyi idő alatt fogysz le 10-et akkor az nemcsak zsír lesz és nem is túl egészséges, no meg valószínűleg nem tartós
2013. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
66 kg vagyok és 165 cm
2013. nov. 9. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
És a bőröd se fogja tolerálni.
2013. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én rendszeres mozgás és 500 kalóriás étrend mellett is csak 6,5 kg-t tudtam leadni egy hónapban. Szerintem 10 kg-t ennyi idő alatt csak úgy lehet leadni ha tényleg semmit sem eszel.
2013. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia! én is kb. annyit szeretnék leadni, én minden nap futok reggelente (most még csak 2-3 km megy, de majd jobb lesz:) én almát és natúr joghurtot eszem, meg persze multivitamint szedek, ha gondolod, csinálhatjuk együtt, támogathatjuk egymást!
2013. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia kérdező!


semmiképpen nem ajánlom a drasztikus fogyást, szerintem 10kg túl sok 1 hónap alatt... én 166/63 vagyok és nem mondhatnám túlsúlyosnak magam. ha izmosabb vagy ez a súly majdnem normális, ami neked van. de ha mégis fogyni szeretnél akkor sportolj, a súlyod nem biztos, hogy kevesebb lesz, de az alakod biztosan jobb! tehát sportolj, igyál sok vizet, ne zabáld tele magad, nuku nasi, az édességet, ha ettél, akkor azt cseréld le zöldségre, rágj répát helyette. De mindenképp sport mellet kezdjél fogyózni, mert ha csak kajával fogysz olyan leszel, mint a lekvár! Hajrá! :)

2013. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!