Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi motivál téged a fogyásban?

Mi motivál téged a fogyásban?

Figyelt kérdés
Miért nem a sütit választod? Miért érzed úgy,hogy értelmes a testedet sanyargatni edzéssel? Az akaraterődnek + munkát adni azzal,hogy még az ételeket is megválogasd. Nem elég a munka/iskola/problémák? Kell ez a hülye fogyókúra is neked?
2013. nov. 10. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
hmmm, mert a bu zi környezetem szerint egy lúzer vagyok, de majd meglátják, hogy én vagyok a legkevésbé az közülük
2013. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és mert csinos és formás akarok lenni, meg egészséges, meg mit tudom én, akarom, hogy jól nézzek ki
2013. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja ez a hülye fogyás és sport, na meg a hülye egészség. Akkor inkább egész nap csak tanulj, hízz el, ne sportolj, ne legyél egészséges. Úgyse jó, ha mindenki egyforma, mert akkor nem tudnánk ki néz ki jól.
2013. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Speciel a sütit választom, nem hiszek abban, hogy azzal ne lehetne fogyni. Csak a cukor nem tetszik benne, úgyhogy most pár laza nap után azt kihagyom :)

A testemet nem sanyargatom, direkt jólesik neki, ha használom az izmokat, frissítő az egész :) Súlyzózni pedig cool.

Az ételeket nem akaraterőből válogatom, életmódot váltottam, azóta egypár ételcsoport nem étel számomra és ahhoz kéne akaraterő, hogy azt tömjem magamba.

Viszont néha tartok egy érdekesebb, szigorúbb napot, az elszórakoztat s növeli a kreativitásomat. Remek recepteket találtam, illetve fejlesztettem ki az életmódváltásom óta eltelt hónapokban...


Motiváció? Poén lenne életemben először karcsúvá válni, meguntam a hasam. Ez nem valami erős motiváció, a napi hedonismusom fontosabb, úgyhogy közös nevezőre kell hozni őket.

2013. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Miért nem a sütit választod?"

Mert számomra nagyobb öröm az, hogy jól nézek ki, mintha jól besütiznék. Egyébként pedig nem mondtam le róla teljesen, csak inkább a mértékletesség és az egészséges édesség készítés híve vagyok.


"Miért érzed úgy,hogy értelmes a testedet sanyargatni edzéssel?"

Nem sanyargatásnak fogom fel az edzést hanem a szépüléshez vezető elengedhetetlen dolognak. Plusz érdekes mód baromi jól érzem magam utána. Mostanában pedig az is eszembe jut, hogy talán így mégsem halok meg 50 éves koromban infarktusban, mint ahogy néha elképzeltem azelőtt.


"Nem elég a munka/iskola/problémák? Kell ez a hülye fogyókúra is neked?"

Kell, mert ez legalább kikapcsol és elvonja a figyelmemet azokról a problémákról amiken nem tudnék változtatni egy olyan "problémával" amin tudok változtatni.

2013. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

beachbody


egyébként az a furcsa hogy egész héten minden nap csak zöldséget meg csirkét eszem kb, és ma csaló nap volt amikor kicsit jobban elengedtem magam mint kellett volna, és szarul vagyok, de nem amolyan bűntudatom van vagy hasonló, hanem konkrétan szarul vagyok, fáradt nehéz nincs energiám, mondjuk arra jó volt hogy pár napig megint ne kivánjak ilyen szar kajákat, viszont tényleg pár nap full egészséges kaja után mindig valami kicsi kis nasit megkívánok.

2013. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a pár percnyi, gyorsan múló örömeknek élek, hanem a céljaimnak.
2013. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miért kellett lepontozni, nem téged minősítettelek, csak elmeséltem engem mi motivál
2013. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!