Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma 2010 kcal ettem, hízni fogok?

Nikca kérdése:

Ma 2010 kcal ettem, hízni fogok?

Figyelt kérdés
Ez a harmadik hét,hogy fogyózom,voltam 4 napot 600 kcalon,most 1200-on,néha 1500.Lemondtam szinte mindenről amit eddig ettem.Nem akarom,hogy többet mutasson a mérleg.Eddig 4 kg ment le.Mályva kapszulát szedek.Ma kicsit többet ettem,de ugye nem lesz gond?
2013. nov. 12. 00:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Csoki torta vagy sonka?
2013. nov. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
teljesen mindegy. amugy egyik sem. reggel fél magvas kifli krémfehérsajt,tizórai update puding 1 ebéd a magvas kifli másik fele light vajkrémmel pici sajjtal,aztán két roston csirke,1 db fornetti (pici) és bűnözésül egy chips.ennyi,de már mindegy. értelmes választ vártam...
2013. nov. 12. 01:55
 3/23 anonim ***** válasza:
Akkor értelmes kérdést tegyél fel!
2013. nov. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Értelmeset kérdeztek. Nem mindegy miből vitted be azt a 2010 kcl-t. Ha chipsből meg fornettiből, az inkább lerakódik, mert nincs benne lényeges tápanyag, de a csirke az jó.
2013. nov. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Mi ezen az értelmes?

Mindenki tudja,hogy egy "zabálástól" nem lehet hízni!

2013. nov. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Hogyhogy teljesen mindegy?


Nem a húsevés tolja fel a vércukorszintedet, inzulinszintedet hanem a kiflievés. Tehát kb. egy koplalós zsírépítős nap volt..


Méghogy mindegy..

2013. nov. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
nem egész nap fornettit,kiflit és chipset ettem!!! fornetti két darab az a pici banános.kifli 1 db magvas fele reggelire fele ebédre. ma büntudatból nem eszem ,,sokat" most ebédeltem. reggeli nem volt. ebéd: két puffasztott rizs,2 szelet csirkemell sonka,7 dkg krémfehérsajt,meg egy smoothie ez össz 456 kcal. Ma még talán gyros füszersós csirkemellet eszek majd kb 10 dkg rizsel,meg egy alma és ennyi. remélem 1000-12000 nem lesz több
2013. nov. 12. 11:25
 8/23 anonim ***** válasza:
bocsi,de te idi.ta vagy!!! nem reggeliztél??? tudod te,hogy majd dupláját hízol vissza amikor abbahagyod a koplalást?? miért nem mozogsz? és miért nem eszel normálisan? fel foghatná az agyad,hogy fogyni csak akkor fogsz,ha eszel rendes kaját (csirkemell,barna rizs, zöldségek,gyümölcsök mértékkel, sajt, tojás, túró, minden olyan étel ami natúr,tehát nem tartalmaz hozzáadott anyagokat) szóval 5 ször eszel,kis adagot, és minden nap sportolsz valamit min 40 percig. iszol sok vizet! éés láss csodát fogyni fogsz,sőt még izmosodni is.és nem lesznek zaba rohamaid. de ha neked jó,hogy koplalsz,az izmaidat felfalja a szervezted mert éhezik,közben te néha mikor már nme bírod az éhséget befalsz egy tábla csokit,vagy zacskó chipset, a szervezeted azonnal elraktározza zsír formájában,és a tested még undorítóbb lesz...de hajrá !:)
2013. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Gondold át miket eszel, és hasonlítsd össze ezzel:


Ehető, betegséget, elhízást nem okozó ételfajták:

Adalékanyagmentes húsok, tojás, halak. Zöldségek (alacsony keményítő tartalmúak), olajos magvak - gyümölcsök (mértékkel).


Ehhez képest Te sajtozol, pufirizsezel, fornettizel. Nem mondták el Neked, hogy a fornettiben lévő glutén hogyan hat a szervezetedre. Vagy hogy 1-2 fornetti süti már akkora inzulin választ produkál, hogy leáll a zsírégetésed. Hülyeség ilyeneket enni, amikor kókusz zsírból és kakaóporból magadnak keverhetsz ki csokoládés krémet, édesítheted mondjuk steviával vagy xilittel.. és nem kell közben attól tartanod hogy hízol, nem hízol, sokat ettél-e, mert nem ettél semmi rosszat.


Amíg összeeszel értelmetlen dolgokat, addig érthető hogy ilyen kérdéseken töröd a fejed.. de nem egészséges. Ennél jó kajákat, és kevesebb problémád is lenne! :)

2013. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
nekem az a rossz h nem valtozatos az etrendem.semmi teszta krumpli rantott sajt ahogy eddig.lemondtam szinte mindenrol amit elotte ettem. minden nap csirkemell,salata,magvak...? tojast nem szeretem,turòt még ùgy ahogy. gyumit eszek mertekkel. mindenki mast mondd mast csinal.probalom az 1200 kcal betartani.ket muszakba melozom fizikai munkat,feketemosogatas es miegyeb,ha van erom norbi dvd re tornazom de 15 percnel nem megy tobb. 130 kg vagyok!!! :(
2013. nov. 12. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!