Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kettő 1,5 literes palackokk...

Ha kettő 1,5 literes palackokkel kezdek elkezdeni vállra/mellre az hathat? Kis "hasból fogyás" miatt is akadna egy kérdésem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg nincs kedvem ($$$-már ha értitek :D) súlyzókat venni, így marad a homemade megoldás, így eszembe jutott ha, hogy megtöltött 1,5-2L palackokkal kezdek el edzeni, van értelme? Hatással lehet?


A másik kérdésem, hogy érzem/látom hoy van a hasamon felesleg, attól futással lehet a legegyszerűbben megszabadulni ? Tudom h egyhelyről fogyás nincs, ha elkezdek edzeni minden változik, de a hasról szeretném eltüntetni i lletve átalakítani a zsírréteget.


Köszönöm.



2013. nov. 16. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

"hogy megtöltött 1,5-2L palackokkal kezdek el edzeni, van értelme? Hatással lehet? "


Milyen hatásra gondolsz? A gyakorlatokat és a használt súlyt, terhelést a célok szerint választjuk meg. Ha kezdő vagy, nő, akkor lehet 1,5 - 2 kilóval kezdeni. Ha erősíteni kell a vállat mert gyenge (gyógytorna) akkor megint csak kis súllyal kezdünk.


"attól futással lehet a legegyszerűbben megszabadulni ? "


Étrend kérdése. Hízhatsz is, fogyhatsz is, attól függ mit eszel.

2013. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

20/F

Régebben edzettem, jártam konditerembe is, csak egyéb okok miatt abba hagytam és meg is lett az eredménye, felesleg, kicsi eltunyultság. Most lett annyi szabadidőm hogy ezt tudjam is kamatoztatni és elkezdjek újra edzeni, fogyni.

Ha megtudom oldani, hogy heti 2x lemenjek egy kondi terembe (a súlyzók miatt, mert a palack ahogy olvastam kilőve) és mondjuk heti 2x futás (H:Futás, K:Kondi, Sz:Pihenő, CS:Futás, P:Kondi) így lehet érdemi hatása?


Ha felesleg van és elkezdek edzeni (nem fogyókúrás hanem erősítő gyakorlatokat ) akkor a felesleg "alá" fog nőni az izomzat?


Az étrendem már most sem az a nagyon zsíros, zöldségeket eszek, olajat kerülöm, csak van amikor becsúszik egy jó kiadós pörkölt pl. amit utána én semmien formában nem dolgoztam le.

2013. nov. 16. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Én sok kiadós pörköltet és zsírt eszem a zöldségek mellé, hogy ne hízzak.


Fegyencedzés jó alapkondihoz, ingyen van és felszerelés nélkül.


Egyéb kérdés? :)


23/F



Kérdeztél olyat, hogy a háj alá izmosodhatsz-e.. igen, ha úgy eszel, zsír helyett szénhidrátot, akkor fejlődni fog az izomzatod.. de nyilván megmarad a mostani testzsírod is, általános elveket nézve vagy izmosodsz, vagy leszálkásodsz.


De ez gabonaevés mellett érvényes, ha kerülöd a zsírt. Ha nem kerülöd a zsírevést, akkor új szabályokhoz lehet alkalmazkodni.

2013. nov. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen a fegyencedzés, beszerzése már folyxamatban van.

Ha jól veszem ki szavaidból te az alapján edzettél avagy még most is.

Egy kérdés: Már ovlt a kezemben az a könyv, és nagyon alapoktól mutatja a odlgokat pl: a fekvőtámasz, na de az nekem megy, ha mondjuk nem az első szinttől kezdem úgy is lehet hatásos, és nem káros?

2013. nov. 16. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

Én nem ez alapján edzem, ez a könyv a legeslegeslegalapvetőbb edzésnek számít. Persze én is használok alap gyakorlatokat, ez mindenkinek, minden embernek alapnak kellene lennie. És lehet magas szinten is végezni, én viszont magas szinten másfajta mozgást végzek, nem az erősítést. Egykezes fekvő, egylábas guggolás megyeget persze, de én másba fektetem az energiám.


Viszont nem kell kezdő szinten kezdeni, ha nem vagy már kezdő, persze. Találd meg a te szintedet.


Neten is megtalálod a könyvet.. ami azt illeti.

2013. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!