Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi egy kocka étcsoki?

Napi egy kocka étcsoki?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül édesszájú vagyok, és általában életmódváltások kezdetekor mindig abba bukom bele, hogy abszolút elhagyom a nasikat (főként csoki-függő vagyok...), és így nem bírom sokáig - főleg ha a nagyszülők tömni próbálnak ilyen-olyan sütikkel... :D

Szóval arra gondoltam, hogy az egészséges étkezés mellett (csirke, tojás, túró, zöldség, gyümölcs, tk. kenyér stb.) és természetesen rendszeres (heti 4-6×) edzés mellett, ha napi egy kocka étcsokit bekapok, az nem lesz rossz hatással a fogyásra, ugye?

(tényleg csak 1 kocka, az ilyen márkájúból, 70-80% körüliből: [link]


Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2013. nov. 17. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, még 2 kockától sem. Én hétvégenként szoktam bűnözni, vörösborral :D Nem hízok tőle egy grammot sem, és az izmaim sem látják kárát. A mérték a lényeg.
2013. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem belefér (ha valóban kell, nem kötelező jelleggel mindennap, csak ha tényleg, igazán akarod), a kenyeredben bizonyára sokkal több szénhidrát van.

Én elég sokat csokizom (saját készítésű, mézzel, tömény, de egyszerre picit eszem, nem kell több) s nem úgy néz ki, hogy akadályozna :)

2013. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Belefér, a lényeg, hogy lehetőleg délelőtt edd és legyen meg a mértéktartás. Napi 1-2 kocka egyébként is elég az étcsoki jótékony hatásaihoz. Önmagában nem hízol egy ételtől se, a lényeg hogy aznap miket eszel még és mennyit. Nem azért nem ajánlatos édességet enni fogyás alatt, mert egy kicsitől elhízol, hanem ilyenkor az alacsony kalóriába csak hasznos ételek férnek szinte bele, az édességekkel pedig könnyen át lehet lépni a kcal határt
2013. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!