Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy az edzesek...

Miert van az, hogy az edzesek utan (aerobik, futas, barmilyen sport) mindig felpuffad a hasam?

Figyelt kérdés
Mintha egy csomo mindent ettem volna de kozbe csak mozgok es semmi nem segit ra. Ez igy van akkor is ha sokat iszok vizet.Mi lehet a baj? Mit csinalok rosszul?
2009. nov. 18. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit értesz felpuffadás alatt? Fizuálisan nagyobbnak tűnik vagy gázok távoznak?
2009. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A víztől alapból megnő a hasunk ha iszunk, pláne ha sokat. Ne egyszerre vedelj be pl 1-1,5 litert hanem több óra leforgása alatt. Igen a napi 2-3 l víz sem 3x ivásból jön ki, hanem folyamatában. Sport után a többségnek mindig nagyobb a hasa, ritka az hogy nem. Ez magyarázható azzal, hogy intenzív mozgásnál nem csak az orrunkon, hanem a szánkon is veszünk levegőt. Ettől pedig felfújódsz.

Ne aggódj ez természetes, nem csinálsz semmit se rosszul:)

2009. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat mar kezdtem megijedni.. :) koszonom szepen... am h valaszoljak az elso kerdesedree nem gazok tavoznaka... hanem csak egyszeruen pufaddt vagyok
2009. nov. 19. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!