Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy gondot okoz a fogyásban...

Nagy gondot okoz a fogyásban ha egy nap 2 szendvicset eszek? Persze korpás, barna vagy telj. Kiörlésű lenne

Figyelt kérdés

Ugyan is 16 éves vagyok fogyni szeretnék de mellette sokat sportolok mindennap hétvégén is min.1 órákat aerobozokmeg erősitek is..

De a reggelim ebédem szendvics lenne hogy ne éhezzek suliban vittem gyümit de éhen haltam tőle reggel 7-délután fél4ig.


2013. nov. 18. 17:37
 1/3 anonim válasza:
Egyáltalán nem baj! Sőt kell az energia főleg h sportolsz!!! Hány kg vagy? milyen magas?
2013. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy teszteld le magadnak, hiszen mindenkinek máshogy reagál a szervezete a szénhidrátokra. Van, aki ugyanúgy fogy 2 szendviccsel, van, akinél megáll a fogyás.

Csinálj egy hetet, amikor 2 szendvicset eszel naponta, még egy hetet egy szendviccsel, aztán még egy hetet szendvics nélkül. Mérd le, mennyit fogysz ezen hetek alatt és hasonlítsd össze! Tény és való, hogy ezt hosszabb periódusokkal pontosabban le lehet mérni, de legalább ad neked egy kis áttekintést a saját testedről, és nem is tart olyan sokáig.

2013. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek :)
2013. nov. 18. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!