Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogy kezelitek a türelmetle...

Ti hogy kezelitek a türelmetlenséget diéta alatt?

Figyelt kérdés

Mondjuk, amikor már félúton vagy és el tudod képzelni a végkifejletet, hogy hogy fogsz kinézni, mennyire lesz feszes a bőröd meg minden, és alig bírod kivárni hogy eljöjjön a pillanat, amikor eléred az álomalakot.


Én már annyira türelmetlen vagyok hogy értelmetlenül naponta többször mérlegelek, nézegetem magam a tükörben. Ez elcseszi az egész diétát mert türelmetlenségemben többet várok mint amennyit kapok.


2013. nov. 19. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is néha többször megnézem magam a mérlegen, de ez nem cseszi el a napomat. Igazából nekem ez nem türelmetlenség hanem inkább izgalom. Még én sem értem el a célomat, de annyira jólesik minden reggel mérlegelésnél, hogy már milyen sokat fogytam és mennyi minden elértem. Nekem ez nagyon sok erőt ad. Meg igazából én a nyarat várom nagyon amikor tényleg megmutathatom az alakomat amiért keményen megdolgoztam, mert így ebben a hidegben, 4 réteg ruha alatt... Hát köszönöm...

És mivel már csak kb 5 kg van hátra azt nyárig röhögve leadom, a maradék időben pedig jobban ráfekhetek a formálódásra. Én ilyenekre gondolok türelmetlenkedés helyett. Csak tervezem mindig a következő lépést (ami most pl egy szobabicikli és kicsit nagyobb súlyzók beszerzése).

2013. nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az a módszerem hogy nem nagy távlatokban gondolkozom. Nem arra görcsölök hogy hogyan fogok enni jövő héten,jövő hónapban,mennyit fogyok akkor,mennyit tudok majd sportolni akkor, hanem hogy csak azt az egy napot amikor épp ezen gondolkozom,a lehető legjobban csináljam. Ekkor el tudok utasítani minden édességet,hisz csak 1 napot kell kibírnom. A következő nap pedig motivál az hogy lám,már két hete tisztán eszek,akkor miért pont most barmolnám el sütivel,kólával?! :)
2013. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!