Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Feladjam? Nagyon nagy bűn? 2...

Feladjam? Nagyon nagy bűn? 2 hete ment a diéta, és most bezabáltam, motiváljatok!

Figyelt kérdés
több. mint 2 hete diétázom, ink életmódváltás akart lenni, elhagytam a kenyérféléket, tésztát, cukros ételeket, fehér lisztet, sok zöldséget , húst, halat ettem, de. gyümit is, túrót meg kefírt, és sajnos elhívott a párom enni mekibe, és megettem egy grillezett csirke salit, egy hambit, meg egy sült krumplit meg egy fagyit, sajna, éhesen mentünk hirtelen ötlete volt, nemrég vagyunk együtt. Mennyire zavar be? 2 kor ettem meg, azota csak vizet iszok, és lelkiismeret furdalásom van, megpróbálok 1 órát tornázni, nagyon gáz?
2013. nov. 19. 17:35
 1/6 A kérdező kommentje:
am még kb 8 kilót szeretnék leadni :S
2013. nov. 19. 18:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer bűnöztél, na bumm. A lényeg, hogy ne legyen rendszer belőle. Egyszeri zabából még semmi baj nem lesz, ne parázz! És fel ne add!!!
2013. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy nappal nem lehet elrontani semmit. De még ha kicsit hátráltat, akkor sem értem miért kéne egy kilengés miatt feladni egy egész fogyókúrát. Pont az ilyen hozzáállás miatt szokták egyesek a dupláját visszahízni, mint amit lefogytak... Nem értem ezt az "áá, mostmár mindegy, inkább zabálok tovább" hozzáállást.
2013. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi pont erre volt szükségem azota csak vizet iszok :D
2013. nov. 19. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Túl gyorsan váltottál, így természetes, hogy nem tudod tartani. Ha valóban életmódot akarsz váltani, akkor azt fokozatosan tedd, hogy hozzá tudj szokni, akkor nem lesznek zabálási rohamaid.
2013. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A párod biztos nagyon figyel rád, ha a mekibe hív, mikor fogyni szeretnél...
2013. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!