Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy a gyümölcs...

Miért mondják hogy a gyümölcs ugyanolyan jó édesség, mint a rendes édességek?

Figyelt kérdés

Én elfogadok ész érveket, de az a mondat hogy ugyanolyna jó mindig felveti benne azt a kérdést, hogy "Kit akar átverni?" vagy hogy "most magának hazudja ezt vagy nekem?"


Ezt arra értem, hogy aki evett már csokit, cukrot, nutellát, kekszeket, gumicukrot, sütiket, linzereket az pontosan tudja, hogy nemhogy nem ugyanolyan, de meg se közelíti, (például) néhány szelet alma (például) egy kanál Nutella élvezeti értékét. A közelében sincs. A gyümölcs édes, finom, én is szeretem, de egy teljesen más kategória mint az igazi édességek, egyszerűen nem édesség, hanem gyümölcs. Nem helyettesíti a csokit, vagy ki mit szeret...


AKi ezt mondja az tényleg elhiszi, hogy ugyanolyan? Vagy csak önmagát vigasztalja? Vagy csak olyan régen evett édességet hogy nem emlékszik?


2013. nov. 19. 21:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Néha én is elgondolkodom, mikor ezt mondják, hogy ezt tényleg elhiszik-e. Aztán amikor van itthon mindenféle finom gyümölcs, akkor meg olyan jól esnek, hogy olyankor én is elhiszem, hogy biza van olyan jó mint a csoki. :) És még egészséges is.
2013. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát ha még olvadt csokiba mártanád őket..
2013. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A gyümölcsök nekem is nagyon jólesnek, csodálatosak.

De a csoki más.

Ha gyümölcs kell, nem pótolja a csoki.

Ha csoki kell, nem pótolja a gyümölcs.

Ha csak édesre vágyom, akkor bármelyik jó. Ez ilyen.

2013. nov. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!