Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. Tippek? 15/L

Fogyni szeretnék. Tippek? 15/L

Figyelt kérdés
Heti 5-ször mozgok, majdnem mindennap 1-1,5 órát, viszont még van rajtam felesleg. Milyen étrenddel kezdejk, amitől nem leszek éhes, mégis tudom alkalmazni otthon, suliban?

2013. nov. 23. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Adj magadnak beöntést! Azzal állítólag lehet fogyni, mert nem tud felszívódni az étel a beleidben.
2013. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

"Adj magadnak beöntést! Azzal állítólag lehet fogyni, mert nem tud felszívódni az étel a beleidben."


Neked egy ólombeöntés kéne a koponyádba.

Válaszolva a kérdésre: alacsony kalóriatartalmú ételeket egyél, erre nem lehet mást mondani. Ha keveset kell leadni, akkor akár már az is segíthet, ha elhagyod a felesleges kalóriákat az életedből. Arra gondolok, hogy nem nassolsz, nem eszel 2 naponta meg egy szelet csokit, esetleg fehér kenyeret átcseréled teljes kiőrlésű kenyérre.

2013. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Szerintem ez nagyon jó. Videót is találsz. Érdemes megcsinálni! Hidd el megéri!

2013. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!