Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok lehet ebből...

Ti mit gondoltok lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

itt van 3 kép a hasamról és azt szeretném meg tudni h ebből már ha lehetne csinálni kocka hasat ??? kb ilyet [link]

és ha lehet akkor kb. mennyi idő alatt sikerülhet és h felülésekkel, mert avval szeretném,ha valakinek sikerült ez az is irhatna,köszi előre is... és a 3 kép.. [link]

[link]

[link] ... a mostani hasam



2013. nov. 24. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ehhez diétáznod kell.

Semmi fehér liszt és fehér cukor, tészta, édes péksütemények, üdítők és társai.

Mintha fel lennél puffadva olyan a hasad.

Mostantól sok sok zöldség (tudom, hogy drága, de nem tudom mit ettél eddig de a sok süti sem olcsóbb, meg van most répa, káposzta, uborka olcsóért is) fehér húsok, és azok sem rántva, hanem párolva/grillezve stb (fehér húsnak a csirke mell/comb, pulykamell/comb és a halak (mind bőr nélkül) jók.

Ott van még a sertés, és a marha is, ezeket is eheted, csak a soványabb részét(pl karaj) és a látható zsírt vágd le róla.

Máj heti 1-2szer is egészséges.

Köles, barna rizs, krumpli-főve fele mennyiségben, másik fele zöldség(akár csalamádé, káposzta saláta is)

Gyümölcsök reggelire. főleg mandarin, narancs és alma.

Túró estére szerintem jó, főleg fahéjjal, citrom héjjal összekeverve vagy körözöttnek.

2013. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem szeretem a sütiket,a sok ku*va chips,hotdog meg stb fast food kaják,de köszönöm a választ
2013. nov. 24. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Kockás hasad van, csak némi zsír eltakarja. Ezen nem változtat a felülés.


Lehet, hogy a sütiket vagy a chipszet nem szereted, de a kenyérben, a rizsben és a zabban is keményítő van. Ne mondd, hogy egyiket sem eszed.. mert akkor valami fekete mágiát fogok keresni a háttérben.

2013. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rizset nem szeretem,sütiket sem,de nagyon nagyon sok kenyeret fogyasztok :(
2013. nov. 24. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Ennyi, az ugyan az mint a süti. Liszt.

Jót tesz a pocaknak :D

2013. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!