Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez még kövérnek mondható?

Ez még kövérnek mondható?

Figyelt kérdés

Halihó! Nem régiben dobtam le közel 20 kilót. Most valahogy úgy nézek ki mint balról a második csajszi.

A méreteim VOLTAK: Cs: 116 D:106 M:16

A méreteim MOST: Cs: 103 D: 83 M:98


[link]



2013. nov. 24. 17:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
33%

"Hihetetlen, hogy ti paleósok"


Kit paleósozol te? Én nem vagyok paleós, én kajálást illetően kur.vulok mint macska..! Szép is lenne, ha paleós lennék. Talán, majd, egyszer. :D


"Molett az, ahogyan a többi lány kinéz ezen a képen, főleg a jobb szélén. Az a molett."


Én erre az idézetre értettem, hogy nem értek vele egyet. A többi nő a képen nem molett, hanem hájas. Zsíros. Zsírkancsó. Valószínű lehet, hogy van köztük PCOS, aki jelen állapotában még teherbe sem tudna esni, szerencsétlen. Ez nem molettség, hanem betegség.

2013. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
A molett az hájas, te szerencsétlen :DD Csak szebben van megfogalmazva.
2013. nov. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem. A molett az kb. a teltkarcsú és az enyhén túlsúlyos között helyezkedik el.
2013. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
A 38%-os egy palós marha, kár vele foglalkoznotok, látjátok, még egy egyszerű szöveget sem ért meg, csak vitatkozik. agyára ment a diétája és idegbeteg lett, mint a többi, aki csinálja ezt a szarságot. Aztán itt vezetik le a feszkót. :))
2013. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
58%

Mint írtam, én nem igazán vagyok paleós. Ezt félreérthetetlenül jeleztem az egyik előző hozzászólásomban.


Tehát hogy kinek mi ment az agyára, ki nem tud szöveget értelmezni.. belemehetünk ebbe is, mókás kérdés.. :)

2013. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
41%
14-es, így van. De szerintem szórakoztató, hogy mindenbe képesek belekötni és hogy kiakadnak rajt. :D Most konkrétan a semmin.
2013. nov. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
32%
Aki molett, az kövér, ennyi. Aki ezen kötözködni akar, az menjen nyelvészprofesszornak, ott majd kiélheti magát. Amúgy a paleósoknak szerintem sem ártana egy jó hidegzuhany. :)
2013. nov. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Gratulálok, szép teljesítmény :)

Az én méreteim is szinte ugyanezek, én 95-ről indultam, most 83 vagyok, de szeretnék még úgy 10 kg-t fogyni.

Annak nagyon örülök, hogy normálisabb méretű ruhákba is beleférek (40-es nadrág), de azért még mindig elég husi vagyok, de már így is sokkal jobban érzem magam.

Te szeretnél még fogyni?

2013. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Molettnek nem ezt hívják. Molett az, ahogyan a többi lány kinéz ezen a képen, főleg a jobb szélén."


Eddig ez volt a vélemény..


És valóban mindegy ki hogy nevezi. Le lehetne szokni édes, ékes apanyelvünkről, és csak annyit írni, hogy 'fat'.


A paleósok nevében viszont, ha engedik és átadnák én elfogadnék egy hideg zuhanyt. Persze ha ők szeretik.. nem oroznám el, nekem mindegy.

2013. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Jah közben látom, hogy írtad, hogy szeretnél még fogyni :D csak annyira megörültem, hogy a legtöbb válaszoló már nem tartja ezt olyan kövérnek és nem figyeltem.

(18-as voltam)

2013. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!