Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10-15 kilótól mennyi idő...

10-15 kilótól mennyi idő alatt célszerű megszabadulni, hogy ne "ereszkedjen meg" a bőr?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Kor, nem, magasság, súly...???
2013. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elnézést, ezt lefelejtettem:

20, nő, 164 cm, 90 kg.

2013. nov. 25. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Én az első 15 kilómat kb. 8 hónap alatt adtam le és nem lóg a bőröm egyáltalán. A 8 hónap alatt sokat edzettem, az is fontos volt abban, hogy (1) feszes maradjon a bőröm, (2) izom helyett zsírt veszítsek, (3) az izmaimat fejlesszem. Neked sem ajánlom a gyors és drasztikus fogyózást, heti fél kiló bőven jó.
2013. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fixum válasza:
62%

JESSZUSOM.. az a sok marhaság, amivel a nők magukat hülyítik...

15 kilót 5-6 hét alatt kényelmesen, "nyom nélkül" ledobsz. Semmi, -nőket hülyítő baromság nem kell ! A vitaminoknak nézz utána, Semmi "pezsgőtablettás sz..r", C vitamin 1000 mg. minimum. SOK víz ! Tojást/zöld-köretet (ha szereted a halat...én utálom sajnos..), natúr HÚST BÁRMENNYIT/ BÁRHOGYAN lehet napi 1X. de. és 1X du. ! Este NASINAK max. egy KEVÉS szotyi-tökmag-mogyoró.. Kenyeret és MINDEN lisztes sz--rt kidobni azonnal. (ami a "másik" alap, a családod/környezeted tartsa tiszteletbe a kínlódást) Az első hét alatt a gyomrod kicsit már össze-szűkül, 8-10 kiló 3 hét alatt gyorsan lemegy, nem fogsz éhezni, veséd "megmarad", a változás látványos. Néha LELASSUL a fogyás 1-2 napra, de ne aggódj. A SOK MARHÁRA ne hallgass, kb.: 70 kilónál kezdheted a sportolgatást, addig maximum nagyokat sétálj, vagy kisebb, ÁLLÓ/HELYBEN végezhető dolgokat "űzz".. A bokád/térded/veséd egyik okos sem adja vissza, a kisebb "bőr-csíkok" a génjeidtől függnek leginkább, de sok víz, -s ha teheted, NORMÁLIS MÉRTÉKBEN szauna.. sokat segít. Az első "régi"-cucc felvétele duplázni fogja a kedved. SEMMI női csoda-hülyeségre NE hallgass.

2013. nov. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fixum válasza:
Apropó !! FOTÓKAT ne felejtsed + a lehető legtöbb méreted írd fel MINDENKÉPP 1-2 hetente, ( + testzsír/víz, vérnyomás, pulzus, cukor stb.. ) Már gagyi Tascóós mérleg is tudja 3-5.E között a viszonylag pontos kiló/zsír-víz, -izomtömeg mérését A házi-dokinál egy vérkép sem lenne rossz... MEGDÖBBENSZ, ha látod az összefüggéseket/eredményt.
2013. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zoli17 válasza:

-25 kg nálam nem volt vészes. voltak nyomok, rojtok bőrőmön, de csak ha nagyon nézted.

2 év alatt tűnt el az a kevés rojt, csík/nyúlás

2013. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!