Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb.1 hónapja minden nap...

Kb.1 hónapja minden nap tornázom hasra (Bíró Ica, Béres Alex. ) meg egy kicsit fenékre-combra. Menyi ideig kell tartani, hogy lemenjen 10 kg?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok most 65 kg :/ 10 éven keresztul 55-57 kg voltam torna nélkul. Most egy éve, hogy leszoktam a cigirol, és 1 hónap alatt meghíztam 9 kilót :/ Rengeteg csokit habzsolok, mint aki már csoki beteg..... Pr´bálok ellenálni, 1 hónapja kevesebb csokit eszek, de még MINDIG eszek. Eltudom úgy is érni a célomat, hogy lemenjen az a 9 kila? A hasamnak a hasprés nagyon jót tesz, picit látni is, hogy kisseb, csak nem izmosodik....tehát hájas :/ a fenekem meg a combom az kitomott zsírból áll.....olykor undorodom magamtól :( Reggelizni brióst, kiflit szoktam, ebéd leves, kozben csoki-keksz, este második kaja. 6-6,30 után már nemeszek..... Udítoket végkép nemiszom, fél évente 2-3 alkalommal egy kólat megiszok, de amúgy víz, meg zold tea. Eddig jól csinálom? Vagy hogyan csináljam JOBBAN??????
2013. nov. 25. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne csodálkozz, ha nem fogsz, ha ilyen szemét kajákat eszel. Briós? Kifli? Csokis keksz? Napi szinten? Ugye ezt te sem gondolod komolyan??

Próbálj meg egészségesen reggelizni, inkább lassan felszívódó szénhidrátokat fogyasztani és ez a nasizás nem fér bele rendszeresen. Zöldségekről nem is írtál? Eszel te zöldséget?

2013. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
am....hát ritkán eszem zoldséget, nyáron persze naponta, de télen, mikor már nem friss, nem kívánom :/ Miért fontos a zoldség a fogyásban??? és reggelire miért nem jó a kifli???? :O édességet.....iszonyatosan kívánom......hogy tudjak ne enni??? :/
2013. nov. 25. 22:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
" brióst, kiflit szoktam, ebéd leves, kozben csoki-keksz..." ezeket hagyd abba, nem kellene semmi tésztát, péksüteményt kenyeret ennyi. Ezekben mennyi hasznos tápanyag, vitamin rost van szerinted ? ugyanakkor rengeteg kalória... Ezek mellett tornázhatsz napi 3-4 órát is, nem fog segíteni, a fogyáshoz mozgás se szükséges, csak normális étrend
2013. nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de kérlek szépen, mond meg hogyan egyek????? mit ehetek reggeli, ebéd, vacsora???? elég e háromszor enni? édességet hányszor lehet, kérlek ha tudod írd le :) Koszike :)
2013. nov. 25. 23:33
 5/12 anonim válasza:
100%

Szia!

En ugyan nem vagyok ennyire csoki mániás , de nekem se könnyű, nemrég kezdtem dietazni vagyis inkább élet módot váltani.

En ezeket eszem:

Reggeli: müzli kis tejjel (nem csokis puffasztott vackok), főtt tojás, abonett kenyérből szendvics ( light margarin, csirkemell sonka, ubi, paradicsom) , tükör tojás, rántotta


Ebéd: párolt vagy sült zöldség (répa, borsó, bab, kelbimbo, gomba, hagyma, karfiol, brokkoli) es ehhez vagy kis olívaolajon pirítok csirkemellet vagy sütőben megsutom a zöldségekkel együtt. Vagy nyers saláta: paradicsom, ubi, lila hagyma , paprika, sajt, tojás , csirkemell. Ha nagyon unom akkor nyomok rá egy pici light saláta ontetet :))

Tojásból tudsz csinálni "palacsintát" (a sima tojást olyan laposan sutod ki) tehetsz bele salátát husit stb.

Húsleves sovány húsból. A pörkölt se túl gáz ha csirkemellbol van, de max barna rizzsel.


Vacsi: abonett kenyer, yoghurt , sali, husi, néha kakaoooooo :)) kizárólag holland kakaobol ;)



Remelem segítettem es hajra! :-D

2013. nov. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

A müzli : zabpehely + aszalt gyümölcs

Amúgy napközben el szoktam rágcsálni egy almát, meg 1-2 mandarint.

Csokit meg egyel pl szerda es vasárnap délelőtt 2 kockával es majd ezt is csokkentsd.

Liszt, cukor, kenyer, pék sütik , chips, üccsik es társaikat kerüld el messziről.

Utolsó voltam :-))

2013. nov. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

OK, kezdjük...


A sok haspréstől nem lesz kisebb a hasad. Nem létezik olyan, hogy X testrészről fogyunk csak. Diétázni kell és mindenhonnan fogsz fogyni.


Csoki (édesség) evés ellen egy kis segítség: Chromium Picolinate. Csökkenti az édesség iránti vágyat.


Másik: Vegyél valami fehérjeport. Lehetőleg csokisat. Én javasolnám a Scitec Whey Protein Professional csoki-kókusz ízűt, ami kb. olyan Bounty ízű), ez finom is, csillapítja a csoki iránti vágyódást és ráadásul tökéletesen és hasznosan kiegészíti az étrendedet. Arról nem beszélve, hogy amennyit csokira költesz, abból bőven megvan a fehérje is.


Kevés a napi 3 étkezés! Valahogy így kellene beosztanod a napodat:


Reggeli: zabpehely + 1 adag fehérje

Tízórai: csirkemell + rizs

Ebéd: csirkemell + rizs

Uzsonna: csirkemell + párolt zöldség vagy tonhalkonzerv

Vacsora: 1 adag fehérje

Lefekvés előtt: 170-180g sovány(!) túró.


Az egy oltári baromság, hogy nem eszel este! Lehet enni, de olyat amiben nincs zsír és szénhidrát (cs.mell, tonhalkonzerv, túró).


Naponta minimum(!) 3l folyadék! A zöld tea nagyon jó, de csak édesítőszerrel, nem cukorral.



Lehet ezt még cifrázni, de ha ezt betartod már jó úton haladsz! ;)

2013. nov. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jahhhh, még annyit hozzáfűznék az utolsóhoz (amit én írtam), hogy a gyümölcsöt nyugodtan elfelejtheted (főleg az aszalt gyümölcsöt). Tele van gyümölcscukorral (fruktóz), az aszalt meg főleg. És az a cukrok közül is a legalja.
2013. nov. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

fúha ez kemény :D foleg a csokinál szerda és vasárnap 2DARAB KOCKA.........este amúgysem szoktam enni, már ezt megszoktam, túrót nemszeretem, egyedul a túrós haluskát, az meg nincs mindennap :) A tojásért sem vagyok oda...... tehát a reggelibol kipipálva..... pl én nemis tudok sokat enni, mert nemkívánom az ételt.....Volt úgyis, hogy nem volt ithon édesség....és anyira vágytam rá, hogy zabáltam fel a hutot, hogy kielégítsem....de nemtudtam...... úgy aztán bevertem egy kis tálka kakaót, Németországból van nekunk :)


TEA: naponta megiszok kb 1-2 pohárral 3dcl.,és egy fél leveses kanál cukrot teszek bele....alig érezni.... meg citromot nyomok bele


Gyumolcs: télen tobszor szoktunk venni mandarint, banánt, kiwit ritkábban, de nem tartozik a mindennapokhoz....a citrom az igen :)


ZOLDSEG: Nyáron jó, mert van minden, de télen annál inkább....uborkát szoktunk venni, a salátát nem, répát szoktam magamnak hántani.....de tobb eszembe se jut, amit szoktam fogyasztani.... Még a levesbol sem eszem meg a zoldséget, csak nyáron, amikor frissen szedett....jó az íze :)

Naponta 1,5-2 liter vizet iszok meg, nyáron van 3is!



MOST:

1. a teát kb naponta egyszer ihatom annyi cukorral?

2. Chromium Picolinate az tabletta? orvosi vagy szabad?

3. Reggelire egy pohár KAKAÓS tej, vagy csoki golyókkal, vagy pirítós kenyér jó lenne??????

4. Zoldség kozul, ha csak salátát, répát ubit ennék, elég lenne????



es nagyon szépen koszi a segítséget...hát valahogy mindég azt hittem, hogy diéta nelkul is menne.....merthát nemszerettem volna magamtól megvonni az ételeket :/ De megpróbálom :) Zoldségek amúgy is vannak ithon, mert a kutyusom is néha eszik belole a húshoz, tehát az jó...Problémásabb a gyumolcs, de ha az nem fontos annyira, akkor jo :)

Gyumolcsbol almát szoktam leginkább (zoldet csak) citrom lé, mandarin, banán :)

2013. nov. 26. 11:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát nézd. :) Kis túlzással annál amit most eszel minden jobb.


Az a baj, hogy TARTÓS eredményt csak következetesen összeállított étrenddel tudsz elérni. Én is imádom a töltött káposztát meg a palacsintát stb., de ha nem lehet akkor nem lehet. Ez sajnos ilyen.


Fejben dől el a dolog. Ha nem szánod rá magad, akkor nem is fog sikerülni. És igazából fentebb le lett írva, hogy mi az ajánlott és mi nem.


De nagyon leegyszerűsítve:

cukrot NE! (gyümölcsök, tej, gyümölcsös joghurt, gyümölcslevek, stb.)

CH tartalmú ételek 14-15h-ig, a nap folyamán egyenletesen elosztva.

Lisztes ételek kizárva (tészta, kenyér, pékáruk)

Sok fehérjedús étel (cs.mell, pulykamell, száraz marha, tengeri halak).

Ha nem eszel zöldségeket, vagy nem rendszeresen, akkor mindenképpen valamilyen vitamin készítmény.


Gyümölcs: ha mindenképpen akarsz enni, akkor legyen alma (abból is a zöld, de mértékkel és nem este). Banán és szőlő mindenképpen felejtős!!!

Kenyér: nem ajánlott. Ha nem tudsz lemondani róla, akkor teljes kiőrlésű gabonából készült.

Kakaó: tiszta cukor. Tejjel párosítva a legrosszabb.

Chromium Picolinate: guglin rákeresel, bármelyik étrendkiegészítő boltban megkapod. 1500-1600 Ft kb. egy 100 darabos, ami elég 2 hónapra. EZ NEM CSODASZER - főleg mert olyan nincs. Ez csak csökkenti az édesség iránti vágyat.


Sajnos ez a diéta ilyen dolog. Lemondással jár.

2013. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!