Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ideális vagyok?

Szerintetek ideális vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


A legutolsó nő alakja hasonlít a legjobban az én alakomhoz.

Szerintetek így vagyok jól?

174 cm és 80 kg


2009. nov. 21. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
nem a kg a lényeg :) az a lényeg, hogy te jól érezd magad és akkor azt sugárzod ki. ha jó a kisugárzásod, akkor bevonzod az embereket :)
2009. nov. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
174 cm vagyok és 73 kg..én mostse érzem magam úgy hogy jólennék:P azon vagyok hogy foggyak kb 4 kg-ot, utánna meg alakformálás. Nekedis ezt tudnám tanácsolni de ahogy érzed..ha neked így jó akkor vedd úgy hogy nem írtam semmit.
2009. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Orvosilag túlsúlyos vagy, így fogynod kéne. De ettől függetlenül szerintem mindenki úgy nézzen ki, ahogy jól érzi magát. Ha te így jól érzed magad, akkor maradj így! Csak nagyon figyelj oda az egészségedre, mivel a túlsúly növeli egy csomó betegség (pl. a diabétesz) kockázatát.
2009. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Megnéztem a képen látható legutolsó hölgyet, és szerintem nagyon csinos. :-)

2009. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Először csak a súlyt meg a magasságot néztem ,de amikor a képet is láttam úgy jobb volt szerintem normális,de a korodtol is függ.
2009. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
így hogy nem ő van a aképen azért teljesen más..nemlehet így véleményt mondani. paraméterek alapján van mit fogynod
2009. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valóban, ha csak a súlyt nézzük meg a magasságot hozzá, kellene fogynom, de az a fura hogy a kinézetem valóban olyan mint az utolsó nőé..:)
2009. nov. 22. 08:33
 8/8 anonim ***** válasza:
És mennyi a testzsír százalékod és a koleszterinszinted? Mert gyanítom, hogy az az egekben van. Az, hogy kinek milyen nő tetszik, az szubjektív dolog. Ha modellalkatod lenne, biztosan akkor is lenne olyan férfi, akinek nem tetszenél. Szóval nem az a mérvadó, hogy nézel ki, hanem egészséges vagy-e.
2009. nov. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!