Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A víztől hízhatok?

A víztől hízhatok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Gyakorlatilag nem tartalmaz kalóriát.

Sőt, fogyhatsz vele. Fokozza az anyagcserét.

2013. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi ! :)
2013. dec. 5. 21:10
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Ingadozhat a súlyod attól függően mennyi vizet köt meg épp a szervezeted, de ennek van egy felső határa. Egészséges személy esetében a napi ingadozás kb állandó, esetleg menzesz idején kicsit több a megkötött víz. De ez nyilván nem számít hízásnak, annak ellenére hogy a mérleg persze mutatni fogja. Ugyanígy, ha edzés/szauna után kevesebbet mutat a mérleg, az nem fogyás.
2013. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Csak bátran nyomd be a napi 3 liter vizet.
2013. dec. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akár még bele is fulladhatsz, sőt igazán nagy mennyiségben az otthonodat is elviheti.
2013. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

# 2

Szívesen.

2013. dec. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
És ha valami hülye beírná, hogy igen, akkor mit innál onnantól? Csak diétás kólát?
2013. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Első 3-nak köszi ,4. értelmi szinted .... minek kommenntelsz ilyet , neked ez örömet okoz , hogy ilyeneket írhatsz , szánalmas vagy , elgondolkoznék a helyedbe hogy miért éreztem erre késztetést ,5. Nem , képzeld utálom a kólát,de nem ezen volt a hangsúly , hanem képzeld innék , csak kíváncsi voltam rá, te is nyugodtan magadra veheted azt amit a 4. nek írtam :)
2013. dec. 6. 17:01
 9/15 anonim ***** válasza:

A 4-es válasszal mi a bajod? De komolyan!


20 testsúlykilogrammonként 1 liter vizet KELL inni naponta, hogy ne száradj ki, ne legyen száraz, ráncos, aszott bőröd...stb.

2013. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
"Akár még bele is fulladhatsz, sőt igazán nagy mennyiségben az otthonodat is elviheti. " tudod ez a 4. mivel a saját válaszom amiben megköszöntem az első válaszolónak nem minősül válasznak
2013. dec. 6. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!