Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Voltatok már így ti is, mit...

Voltatok már így ti is, mit csináltatok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Fél évig tartottam magam ahhoz hogy nem ettem kenyérfélét és édes kekszeket csak ha nagyon nem volt más lehetőség.Valamint elhagytam a tejtermékeket is meg a cukorfogyasztást is csökkentettem. Egyedül a kávéról nem mondtam le meg nem is mondanék soha. Nyár végén azonban megint elkezdtem enni összevissza.3kg felis jött rám.Nem tudom megállni hogy ne egyek összevissza. Van hogy addig eszek amíg annyira fáj a hasam hogy mozogni is rossz.Amikor rossz kedvem van megint csak a kajához nyúlok és eszek. Nem csokit meg chipseket, hanem ilyeneket pl: győri jóreggelt keksz, zabfalatok, sajtosrúd stb.

A mozgást is abbahagytam mert egyetemista vagyok és legtöbbször 6kor végzem és olyankor már csak ahhoz van kedvem hogy mozdulatlan maradjak.


Lenne tippetek hogyan állítsam meg ezt a zabálós folyamatot? Ilyen étrenddel lezavarhatom magamról azokat a hülye felesleges kilókat?

R: kávé + sajtosrúd (gluténmentes lisztből készítem saját magamnak)

T:3db korpovitkeksz

E:sült/párolt zöldségek csirkemellel, gombás ételek, lecsó (lényegében a zöldségben gazdag kajákat szeretem, csak tanácstalan vagyok az új ételeket illetően, meg hogy ezek egyáltalán beilleszthetők e egy diétába..)

U:3db korpovitkeksz

V:alma+2pufirizs


2013. dec. 6. 18:20
 1/2 A kérdező kommentje:
ha valaki esetleg nagyon unatkozik küldhetne nekem recepteket amik nála beváltak :)
2013. dec. 6. 18:22
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogyhogy beilleszthetők-e egy diétába? A zöldségételek teljesen jók :) Paleo blogokon elég jó receptek vannak (vega/vegán blogokon is, csak ott megjelenik a mindenféle gabona is, vegánál pedig a tejtermék, vegánnál viszont nincs tojás, pedig az mennyire jó... igaz, paleo blogokon meg a húst kerülgetem, mert azt nem szoktam enni :D).

Akkor trükkös a helyzet, ha eszel gluténmentes gabonát, de vannak gluténmentes blogok is. Nekem sokszor pedig az az egyszerű, hogy magam kikísérletezek valamit :) Magkenyér terén pont azt szoktam cselekedni.


Hogy mi állítja meg a zabálásodat, azt sajna nem tudom, úgy tűnik, lelki ok is van, innentől nem tudok mit mondani. Én akkor szoktam sokat enni, ha valamiért pokolian éhes vagyok s az nem múlik el, de annak már megtaláltam az ellenszerét, ami az én esetemben működik.

Nekem túl szénhidrátdúsnak tűnik az étrendötleted, de tény, hogy nem vagyunk egyformák... De ha az ebédedben nincs sok hús vagy nagyon sok tojás, akkor meg vagy lőve fehérjeszinten, azt hiszem, tekintve, hogy az összes többi étkezésed merő szénhidrát.

2013. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!