Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítsegre van szükségem?...

Segítsegre van szükségem? (nagyon bánt)

Figyelt kérdés

Szóval az a gondom,hogy nincs időm sportolni gimin kívül,bár lovagolok,és ugye heti 3 tesim van + egyik nap ott kell maradnom 2 órát.(erősítünk,futunk).

Most 70 kg vagyok és 166 cm.Egyik problémám,hogy nagyon szeretem a gyorskajákat,mást nehezen eszek meg a csokin,édességen,sütiken kívül.Nagyon le szeretnék fogyni és étrendet kéne változtatni,de hogy csináljam?Bármilyen tanácsnak örülnék.

:(

16/L



2013. dec. 9. 21:49
 1/5 anonim válasza:
Keress fel egy táplálkozási tanácsadót.
2013. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pl. ami vitamint most szedek, amellett nem kívánom az édességet. Egyébként meg édesszájú vagyok. De ezt neked kellene eldöntened, hogy nem mész be gyorskajáldába például.
2013. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hercegnöcske1993 válasza:
én átérzem a helyzetedet mert nekem is nagyon nehéz megállni hogy ne egyek édességet(mert én azt eszek sokat)És sajnos sokszor nem is bírom ki hogy ne egyek egy kis csokit legalább,de ha eszek utána mindig rosszul érzem magam hogy ettem és próbálok előtte erre gondolni hogy megint ez lesz.Szerintem fokozatosan egyél ezekből keveset és a végén semenyit.Remélem tudtam segíteni
2013. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket :)
2013. dec. 10. 22:50
 5/5 hosszúhajú ***** válasza:
tudom, hogy nagyon nehéz megállni, hogy ne gyorskaját, csokit egyél. Úgy nem tudnád, hogy oké, nem bírom megállni, eszem belőle, de napi egyszer, pl csak este. napközben visszafogod magad és csupa egészséges, fogyós kaját eszel, de ott a boldog tudat, hogy legalább este ehetek finomat. Már így is feleannyi hízlalót ennél.
2013. dec. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!