Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni hatásosan?

Hogyan tudnék lefogyni hatásosan?

Figyelt kérdés
15 éves 178 cm vgyok es 78 kg. Nagyon látszik a felesleg a comb,fenék,csípő részein . Mit tegyek? Ithon tudnék gyakorlatokat végezni ,esetleg napi szinten futni... Szeretnek pár hónapon belül láthatóan lefogyni !kerem segítsetek :)
2013. dec. 12. 16:02
 1/2 anonim válasza:
Futás a legjobb, és ha lehet ne egyél nagyon sokat, ha hetente 3-4x elmész futni akkor biztos fogsz fogyni. Otthon lehet fekvőket csinálni meg ilyenek, esetleg kisebb súlyzókkal ezt azt csinálni, de 15 évesen én még nem küldenélek edzőterembe.
2013. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sok kitartásra lesz szükséged, de szerintem menni fog :)

Én is ennyi idősen "fogyókúráztam", azaz inkább életmóot váltottam. Próbálj meg hat után már nem enni, ha van rá lehetőséged, reggel egyél többet, ebédre rendesen, vacsorára kevesebbet. Kevesebb csokit és édességet egyél, és LASSAN egyél,sokszor rágd meg a falatokat.

Állíts össze magadnak először egy kb. 20-30 perces tornát.

Ezt napról-napra fokozhatod, én picivel minden nap többet mozogtam :)

Remélem, tudtam segíteni

2013. dec. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!