Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Has, fenék feszesítés?

Has, fenék feszesítés?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ha a fenekedet szeretnéd formálni akkor mindenki azt mondja, hogy csinálj lábemelést, tárogatást stb., de ha a hasadat szeretnéd formálni akkor mindenki leszólja a felüléseket és a lábemelést? Ez lehetséges, hogy az erősítés a fenékformálásra működik, de hasra már nem? Én ezt nem hiszem el! Jól teszem?

2013. dec. 14. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a fenekedet szeretnéd erősíteni/formálni nehogy lábemelést csinálj, mert hogy az a hasadat edzi :) Fenék: Gugolás (gyakorlatilag a legjobb erre!!!), has: felülés, lábemelés. Másra nem is nagyon van szükséged ha ezeket szeretnéd formálni, erősíteni. Az már más kérdés, hogy ezektől csak szebb, formásabb lesz, de nem kisebb. Ha azt szeretnéd hogy kisebb legyen valamelyik testrészed akkor fogyózni kell. Bár szerintem minden férfinek jobban tetszik ha egy csajnak kerek a popsija, mint ha csak lefogyna és ettől löttyedté válna. :)
2013. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lábra,fenékre a guggolás és a kitörés a legjobb gyakorlat. A hasra hasprés és lábemelés az alap. A lábemelést úgy csináld,hogy emeld a csípődet is! Egyébként felejtős a punci-edzés,amikor csak fenékre meg combra edzünk! Az egész testet meg dolgoztatmi!
2013. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, a lábemelés helyett a fenékhez mást akartam írni(amikor hátrafelé emeled).

egyébként fogyózok is, csak teljesen felbosszantott hogy mindenhol azt írják hogy hiába csinálsz felülést nem lesz semmi látszata. Pedig szerintem ez nem igaz. A tárolgatás miatt a fenekemről máris ment le pár centi, nem értem a hasra miért szólja le mindenki az erősítést. Nem lesz kisebb és formásabb ha nem teszel semmit érte csak másképp eszel.

2013. dec. 14. 12:32
 4/6 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 14. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Lábemelést, teljes felülést felejtsétek el, hazavágja a gerincet!


http://www.youtube.com/watch?v=XhICVNbJiNk

2013. dec. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös : Max ha rosszul csinálja valaki, utána kell nézni, hogyan is kell helyesen, + polifomot raksz alád és kész. A haspréshez képest sokkal jobb a teljes felülés. (Ha jól csinálják, ha nem akkor tényleg hazavágja a gerincet)
2013. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!