Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy letudok fogyni? Nagyon fontos

Igy letudok fogyni? Nagyon fontos

Figyelt kérdés

1 hete fogyókúrázom, leirok 3 napot hogy csinalom és kérlek mondjatok meg h jo e :S

Hétfő

Reggel:1 diétás zsemle kis vajjal és csibeszalámival,kis paprika

10 orai:egy kiwi

ebédem és vacsorám egybe eszem mert suliba nemtudok ebédelni és fél4kor hazamegyek és akor eszem meg ebédem és vacsorám is , ez egy csibemell megpárolva vajon

utána 5 órakor kimegyek futni,15 -20 percnél kezdtem és majd felviszem fokozatosan:)

Este 8kor pedig márcsak egy activiat eszem 0 %osat , ami direkt cukrosoknak és diétásoknak van:)

Kedd:

reggeli:ugyanaz

10 orai: egy mandarin

Ebéd, vacsora csirkemell megpárolva megint, de most belecsavartam csirkefelvágottba:)

utana megint futok meg mogok valamit, este 8kor pedig megint natur joghurt

Szerda:

Reggel : ugyanaz

10orai: 1 narancs

Ebéd, vacsora : halfilé megpárolva, nem a legjobb, de egésséges

Utana a futás, 8kor pedig a natur joghurt:)

Egyébként ez a cukros unokatestvérem diétája, csak biztos akarok benne lenni jó e , és nem e sok egy diétához :)előre is köszi


2009. nov. 24. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon rossz. Ha van 25-30 kiló felesleged, akkor egy darabig fogyhatsz vele, de ez nem diéta. Zsemle?? Vaj?? Napi 3 étkezés? Rossz ez az egész, ahogy van.
2009. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia! Nem olyan rossz, bár szerintem a vaj meg a zsemle nem a legjobb ötlet... Nem gondoltál még a puffasztott rizsre? sokan használják fogyókúra során kenyér, zsemle helyett...

Amúgy pont ma láttam egy érdekes műsort, melyben 1-2 ember úgy fogyott sokat, hogy minden falatot 32-szer megrágott...

2009. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Deez fogyis zsemle , bevites , nem fehér lisztes
2009. nov. 24. 17:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem jó!

Hol marad a főétkezésnél a köret?

Oszd be az étkezéseidet 5 alkalomra, reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna és vacsora.

Iskolába is tudsz enni!

Reggeli:tk kenyér, v zsömle, sonka, paprika, paradicsom

Tízórai:gyümit, 20dkg kb

Ebéd: párolt, rostonsült csirke, de ehetsz disznó húst is, de csakis soványat, mellé, főtt burgi, párolt zöldség

Uzsi: gyümi, joghurt, vagy 1 túrórudi

Vacsi: könnyű saláta(jégsali, uborka, paprika, paradicsom), sonka, párolt hús, joghurt gyümivel, stb

Ilyesmikbe gondolkodj, állíts össze egy normális étrendet.

2009. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, ugyanezt csinalom amit leirtal csak felcserélem az uzsit és a ebédet mivel suliba nemtudok olyan kajákat enni :)
2009. nov. 24. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem jó az egész úgy ahogy van!!!

A mozgás oké, de az étkezés nekem elég kevésnem tűnik...

Nem éhezel közben? Mert ha igen, akkor mindenkébb egyél többet!!

Lehetőleg változatosabban... miért pont csak 1 mandarin???

Gyümölcsből akár mennyit ehetsz...

Ezt meddig akarod tartani?

Mennyit szeretnél fogyni?

2009. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen erre énis gondoltam hogy kicsit többet ennék,de viszont én simán eltelek ezzel ezekkel,de akkor egy kicsit többet megpróbálok :) Amugy 10 kg-pt szeretnék leadni, és olyan nyárig csinálnám ezt , de már hozzászokott a szervezetem szerintem mert abszolut nem kivánom az édességemet.EZt a diétát egy orvos javasolta és unokatestvérem kb.3 honap alatt 7 kgot fogyott le vele, és azota majdnem dupláját eszi és egy kg sem ment rá vissza ,mert nem fogyott hirtelen.Neki csak annyiban különbözött hogy ő evett rendesen ebédet,de nekem sulimba nagyon zsirosan főznek, meg gyakran van ilyen ,pl.tészták, fánkok stb,és ilyet nem szeretnék enni , de mindennap megeszek egy szendvicset suliban ebédidőkor ugyh egyáltalan neméhezek, sőt sokkal több erőm van:)
2009. nov. 25. 07:27
 8/8 anonim válasza:
Ennyi mozgáshoz a bevitt kalória nem elég. A szalámit alapból felejtsd el. Vaj kell, hogy bizonyos vitaminok beépüljenek a szervezetedbe. A délutáni evés sem jó. Próbálj meg arra odafigyelni, hogy délelőtt és ebédre egyél tartalmasabb ételeket. Kell a köret is, krumpli, rizs. A cél nem az hogy lefogyj 3 hónap alatt hanem az, hogy egészségesebben élj. Ehhez a sport nélkülözhetetlen. Viszont evés nélkül kipurcan a szervezeted. A délutáni "nagy" kajálásokat hagyd el. A gyümölcsöket oda tedd be, 6 után semmi kaja. A párolt zöldség + hal vacsorára való nem ebédre. Nem lesz energiád futni!
2009. nov. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!