Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi rendszeres mozgás,...

Napi rendszeres mozgás, odafigyelés az étkezésre, de akkor miért nem jön össze?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be az iskolát, és jelenleg munkakereső fázisban vagyok és ez idő alatt szeretnék egy jó pár kilótól megszabadulni. Figyelek az étkezésemre, illetve minden nap tornázom 30-40 percet (ebből kb 10-13 perc kemény kardió), és mellette végzek egy súlyzós edzést is. Mégis alig akarnak a kilók leszaladni, és a centik is mintha semmit sem csökkennének.

Van esetleg valami ötletetek, mit csináljak másként, milyen plusz dolgokat kellene tennem?

Gondolkodtam azon is, hogy az eddig napi rutin dolgok (iskolába menés, hazafele, séta és egyebek) kimaradnak, és a mozgásom szinte csak arra a napi kb 1 órára korlátozódik.

Ha valakinek van valami ötlete, nagyon szívesen fogadnám.

A segítő válaszokat előre is nagyon köszönöm!


2013. dec. 14. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
mit jelent a most, tehát mióta csinálod ezt? És pontosan mit eszel?
2013. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg,hogy a méleg mit mutat,hanem a tükör. Ha jobban nézel ki,mint korábban,akkor nincs miért aggódnod!

Egyébként az edzésnek progreszívnek kell lenni,mert a szervezet nagyon gyorsan alkalmazkodik. A táplálkozásodról nem írsz semmi konkrétat,pedig az fontosabb,mint az edzés! Lehet,hogy ott van a kutya elásva...

2013. dec. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!